Ubezpieczenia » Ubezpieczenia dla lekarzy » Ubezpieczenia dla lekarzy Opole 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenia dla lekarzy Opole 

Ubezpieczenie dla lekarzy Opole – tego szukają co raz częściej medycy. Nasi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomagają pracownikom ochrony zdrowia właśnie w tym – w wyborze ubezpieczenia.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia dla lekarza
Ubezpieczenia dla lekarzy Opole 

W tym tekście pochylamy się nad następującymi tematami: o jakie ubezpieczenia najczęściej pytają lekarze i pracownicy ochrony zdrowia, kto kupuje ubezpieczenia od utraty dochodu, w jakim wieku są lekarze kupujący ubezpieczenie od utraty dochodu, kto częściej kupuje polisę od utraty dochodu dla lekarzy – kobiety czy mężczyźni.

Jakie ubezpieczenia najczęściej kupują lekarze

Wśród ubezpieczeń które najczęściej kupują lekarze znajdują się:

Kto kupuje ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy

Najliczniejsza grupa pracowników Ochrony Zdrowia, kupujących ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy, to osoby w wieku 45 – 54 lat. Stanowią oni aż 42,24% kupujących.

Mężczyźni czy kobiety kupują polisę od utraty dochodu dla medyków

31% pracowników ochrony zdrowia kupujących ubezpieczenie od utraty dochodu medyków to mężczyźni.

Z kolei 69% klientów kupujących ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy to kobiety.

Jednak, ten rozkład według płci zmienia się… wraz z wiekiem.

Jakie firmy ubezpieczają lekarzy?

Do towarzystw ubezpieczeniowych w których najczęściej lekarze kupują ubezpieczenia należą Lloyds, Leadenhall, Aviva, Generali, PZU.

Informacje: Opole 

Opole  (niem. Oppeln, śl. Ôpole, dś. Uppeln, cz. Opolí, łac. Oppelia, Oppolia, Opulia) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa opolskiego i powiatu opolskiego. Historyczna stolica Górnego Śląska. Dwudzieste siódme co do wielkości populacji miasto w Polsce (127 839 mieszkańców w grudniu 2020 roku). Pod względem powierzchni piętnaste (149 km²).

Położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej i Równinie Opolskiej, nad rzeką Odrą, współcześnie jest położone w odległości ok. 270 km od stolicy Polski i ok. 40 km od granicy z Czechami.

Jedno z najstarszych miast w Polsce, lokowane na prawie magdeburskim przed 1217 przez Kazimierza I opolskiego, prawnuka Bolesława III Krzywoustego. W czasach średniowiecza i renesansu Opole było centrem handlu dzięki jego położeniu na kilku szlakach handlowych. Miasto było stolicą księstwa opolsko-raciborskiego. Szybka rozbudowa miasta była też spowodowana powstaniem rejencji opolskiej w 1816. Pierwsza linia kolejowa łącząca Opole z Brzegiem i Wrocławiem została otwarta w 1845, a pierwsze zakłady produkcyjne powstały w 1859, co znacznie przyczyniło się do znaczenia regionalnego miasta. W okresie PRL nastąpił gwałtowny rozwój Opola. W tym czasie ludność wzrosła ponad trzykrotnie. Zbudowano szereg zakładów przemysłowych, wzniesiono nowe dzielnice mieszkaniowe.

Od 28 czerwca 1950 jest stolicą województwa opolskiego i jego głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym, kulturalnym i administracyjnym. Od 1999 siedziba władz ziemskiego powiatu opolskiego. Opole wraz z powiatem opolskim i krapkowickim tworzy aglomerację opolską, zamieszkałą przez ponad 315 tys. osób.

Patronem miasta Opola jest Wojciech Sławnikowic, święty Kościoła katolickiego.

Dowiedz się więcej – video o ubezpieczeniach na YouTube.

Ubezpieczenia Leadenhall w pobliżu

Ubezpieczenie na życie w pobliżu

OIL ubezpieczenia w pobliżu

Ubezpieczenia dla marynarzy w pobliżu

Ubezpieczenie od utraty dochodu w pobliżu

Review Ubezpieczenia dla lekarzy Opole .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.