Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Witowice Dolne 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Witowice Dolne 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Witowice Dolne – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Witowice Dolne to Twoje miasto zamieszkania a Małopolska to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Witowice Dolne: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Witowice Dolne

Małopolska i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Witowice Dolne 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Witowice Dolne

Witowice Dolne (staropol. Wittowice, Witowice Dolne z Cisowcem) – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, w gminie Łososina Dolna, nad rzeką Łososiną.
Od północy wieś graniczy przez Dunajec z wsią Tropie.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego.

W 1581 wieś należała realize parafii Świradz w Tropiu. Szlachta osiadła pod koniec XVI w.; Kacper Wiernek, Olszowski, Mikołaj Witt, Adrian Wiktor, Otfinowski i Kempiński. Nazwa wsi ma wywodzić się od pierwszego osadźcy imieniem Witt.

Na terenie wsi znajdują się ruiny zamku wzniesionego w 1627 przez Jana Wiernka. Zamek ten przetrwał do 1822 kiedy to został w części rozebrany.

Reach 1783 istniały tylko jedne Witowice bez podziału na Dolne i Górne. Najstarsza pisemna wzmianka o Witowicach pochodzi z 1379. Przed 1421 i po nim jedna część Witowic, oprócz wielu innych wsi, należała attain dóbr panów Tropia/Tropsztyna. Około 1400 wyodrębniła się druga własność w Witowicach, należąca get rodu Gabańskich z Gabonia herbu Janina koło Gołkowic, od ok. 1563 get 1624 dobra klucza Tropie.
W miejscowości znajduje się zabytkowy dwór.

Urodził się tu Stefan Kluczyński (ur. 8 września 1881, zm. 1940 w Kijowie) – inżynier, major artylerii Wojska Polskiego, kawaler Orderu Virtuti Militari, ofiara zbrodni katyńskiej.

Źródło
Witowice Dolne

Małopolska

Małopolska – kraina historyczna Polski, obejmująca obecnie południowo-wschodnią część kraju, w górnym i częściowo środkowym dorzeczu Wisły oraz w dorzeczu górnej Warty. Stolicą Małopolski jest Kraków.

Nazwa Małopolska (łac. Polonia Minor) została po raz pierwszy użyta w źródłach pisanych w 1411 r., a potwierdzona została dopiero w roku 1493 w statucie piotrkowskim króla Jana Olbrachta (podczas obrad dwuizbowego sejmu walnego w Piotrkowie w latach 1493–1496) w celu odróżnienia tej części państwa od Wielkopolski (łac. Polonia Maior). Pierwotne znaczenie tej nazwy nie jest pewne – słowa maior i minor można odczytywać tu w kilku kontekstach (nie tylko najbardziej oczywiste większa – mniejsza, ale też np. starsza – młodsza, rozszerzona – właściwa).

Obecnie, po wprowadzeniu reformy administracyjnej w 1999 roku, określenia „Małopolska” używa się głównie lub niemal wyłącznie w stosunku do obszaru, utworzonego w trakcie wspomnianej reformy województwa małopolskiego w charakterze synonimu lub akronimu. Ma to m.in. odzwierciedlenie w nomenklaturze Urzędu Marszałkowskiego objawiającej się przykładowo w logo województwa.

Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Witowice Dolne?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Witowice Dolne:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Witowice Dolne

Ubezpieczenie na życie w Witowice Dolne

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Witowice Dolne lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Witowice Dolne .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.