Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Szwelice 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szwelice 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szwelice – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Szwelice to Twoje miasto zamieszkania a Mazowieckie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szwelice: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Szwelice

Mazowieckie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szwelice 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Szwelice

Szwelice – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim, w gminie Karniewo.

Wieś duchowna położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie makowskim ziemi różańskiej województwa mazowieckiego. W 1785 roku wchodziła w skład klucza czarnostowskiego biskupstwa płockiego. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała complete województwa ciechanowskiego.

We wsi znajduje się kościół, ochotnicza straż pożarna oraz szkoła podstawowa. Do 2000 roku istniała poczta Szwelice(kod 06-423), później obowiązki doręczania listów przejęła poczta w Karniewie (06-425).

Wieś Szwelice od 1230 r. stanowiła własność biskupstwa płockiego i należała realize parafii Karniewo. Parafię w Szwelicach erygował w 1402 r. bp Jakub, który w 1418 r. uzyskał dla niej odpusty papieskie. Kościół pod wezwaniem św. Wawrzyńca wzmiankowany był w 1491 r. wraz z proboszczem szwelickim Stanisławem.

Około 1600 r. bp Wojciech Baranowski zbudował nowy drewniany kościół z dwiema bocznymi kaplicami; kościół był konsekrowany i posiadał trzy ołtarze. W 1771 r. świątynia spłonęła. Nowy drewniany kościół wystawił miejscowy proboszcz ks. Kazimierz Szczepkowski, a konsekrował go bp Hilary Szembek w 1790 r. W 1944 r. wskutek działań wojennych kościół został zniszczony. Przez kilkanaście lat nabożeństwa odprawiane były w prowizorycznym baraku.

Obecny, murowany kościół z kamienia polnego, w stylu neoromańskim, według projektu architekta Stanisława Marzyńskiego, wybudował w latach 1957-1963 ks. Witold Biały.

Straż pożarna została założona w 1923 roku. Obecnie posiada jeden wóz bojowy i 40 członków.

Źródło

Mazowieckie

Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Szwelice?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Szwelice:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Szwelice

Ubezpieczenie na życie w Szwelice

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Szwelice lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Szwelice .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.