Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Szumirad 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szumirad 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szumirad – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Szumirad to Twoje miasto zamieszkania a Województwo opolskie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szumirad: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Szumirad

Województwo opolskie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szumirad 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Szumirad

Szumirad (dodatkowa nazwa w j. niem. Sausenberg od 2010 roku) – wieś w Polsce położona w województwie opolskim, w powiecie kluczborskim, w gminie Lasowice Wielkie.

Nazwę wsi określono rozporządzeniem Ministra Administracji Publicznej i Ziem Odzyskanych w 1946 r.

Reach czasu polskiej reformy administracyjnej (1999) wieś związana była z powiatem oleskim.

Wieś położona jest nad rzeką Budkowiczanką, na nizinnych terenach Równiny Opolskiej (stanowiącej część obszaru Niziny Śląskiej) i skraju ważnej, zwartej strefy leśnej Opolszczyzny – Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.

W Szumiradzie znajduje się rezerwat przyrody „Smolnik”. Okolice o dużej lesistości, głównie drzewostany sosnowe, także z domieszkami olszy czarnej, dębu i brzozy.

W odległym o trzy kilometry od centrum wsi Kamieńcu obecnie istnieje rezerwat przyrody „Kamieniec” chroniący torfowiska, staw i rozlewiska Budkowiczanki z przylegającymi drzewostanami. W rezerwacie znajduje się obecnie niezamieszkały przysiółek o tej samej nazwie.

W okolicach Szumiradu w XIX wieku istniały piece do wytopu żelaza z rudy darniowej oraz cegielnia.

W okresie PRL w zabytkowym parku, w którym do 1945 stał zamek księcia von Hohenlohe (spalony przez żołnierzy Armii Czerwonej), powstał ośrodek wczasowy Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Katowicach. Obecnie trwa przebudowa obiektu na dom spokojnej starości na 100 osób.

W lesie szumiradzkim Niemcy wybudowali w latach 30. XX w. tajny kompleks wojskowy, który po II wojnie światowej przejęły wojska zwycięzców. Bliżej wsi Szumirad Rosjanie wybudowali jedno z 6 centrów kontroli Armii Radzieckiej: stanowisko dowodzenia NT ZTDW (Strategicznego Zachodniego Kierunku Działań Wojennych), kryptonim Freza.

Polacy rozlokowali tutaj specjalną Jednostkę Łączności pod nazwą “24 Polowa Baza Techniczna Wojsk Łączności – JW 2286”, budowany od początku lat 70 przez pułk inżynieryjno-budowlany z Gniezna. Polacy posiadali tutaj tajną specjalną bazę łączności: Jednostkę Wywiadu Radioelektronicznego Centralnego Podporządkowania.

Po przejęciu bazy od Rosjan w latach 90. XX w., w Szumiradzie stacjonuje 24. Polowa Techniczna Baza Wojsk Łączności, która należy accomplish struktury Dowództwa Garnizonu Warszawa.

Źródło

Województwo opolskie

Województwo opolskie – jedno z 16 województw w Polsce. Obejmując obszar o powierzchni 9412 km² jest obecnie najmniejszym województwem w Polsce. Według danych z 30 czerwca 2020 r. było też województwem z najmniejszą liczbą mieszkańców – 980 771 mieszkańców. Siedzibą władz województwa jest Opole.

Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Szumirad?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Szumirad:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Szumirad

Ubezpieczenie na życie w Szumirad

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Szumirad lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Szumirad .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.