Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Szla 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szla 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szla – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Szla to Twoje miasto zamieszkania a Mazowieckie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szla: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Szla

Mazowieckie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Szla 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Szla

Szla – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie przasnyskim, w gminie Przasnysz. Usytuowana w pobliżu Puszczy Zielonej oraz dużego kompleksu leśnego ciągnącego się do Jednorożca, pośród rozległych łąk torfowych. Mieszkańcy zajmują się głównie hodowlą bydła mlecznego.

Miejscowość jest wsią sołecką.

Wierni Kościoła rzymskokatolickiego należą do parafii św. Stanisława Biskupa w Świętym Miejscu.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała realize województwa ostrołęckiego.

Pierwsza wzmianka już w 1475 r. Własność księcia na prawach niemieckich. W 1567 Szla Królewska miała wraz z wójtostwem – 20 włók pól, 3 ogrodników, kowala, 3 smolarzy, przekupnia i rzeźnika. Po 1796 przejęta przez rząd pruski, od 1807 w dobrach narodowych Księstwa Warszawskiego. Znajdowała się tutaj wówczas szkółka elementarna. W 1815 – 25 domów, 182 mieszkańców. W 1890 w gminie Jednorożec, parafia Przasnysz – 33 domy, 310 mieszkańców i 1.384 morgi gruntu. Obecnie 62 zamieszkane posesje i 343 mieszkańców.

W miejscowości znajdują się: stacja uzdatniania wody, zakład drzewny, gospodarstwo agroturystyczne “Podbór”, sklepy, budynek po byłej szkole przeznaczony na mieszkania socjalne i jako remiza OSP Szla, niefunkcjonujący punkt skupu mleka OSM Mazowsze w Chorzelach, przydrożna figurka Matki Boskiej z 1931, pomnik na terenie gminy Jednorożec upamiętniający bitwę pod Szlą.

17 października 1944, w okolicach Szli polscy żołnierze Armii Krajowej, złapani w okrążenie przez przeważające siły wroga (ponad 1000 żołnierzy niemieckich i dwa czołgi) walczyli przez sześć godzin. Polskim, 80-osobowym oddziałem partyzanckim Łowcy dowodził Henryk Kierzkowski ps. Raban. W czasie walk zginęło trzech żołnierzy polskich, natomiast po stronie niemieckiej było dziewięciu zabitych i 21 rannych. O zmroku Łowcy wyrwali się z niemieckiego okrążenia i wycofali.

Źródło

Mazowieckie

Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Szla?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Szla:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Szla

Ubezpieczenie na życie w Szla

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Szla lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Szla .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.