Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Strzelino 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Strzelino 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Strzelino – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Strzelino to Twoje miasto zamieszkania a Pomorze to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Strzelino: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Strzelino

Pomorze i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Strzelino 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Strzelino

Strzelino (kaszb. Wiôlgié Strzélëno lub Wielgié Strzélëno, niem.: Groß Strellin) – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Słupsk.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała accomplish województwa słupskiego.

Strzelino jest miejscowością położona 6 km na północny zachód od Słupska. Pierwsza wzmianka o opisywanej miejscowości pojawiła się w 1270 roku jako Strelen, następnie w 1277 roku jako Strelin, występowały również takie nazwy jak Wiôlgié Strzélëno lub Wielgié Strzelno (z kaszubskiego), Groß Strellin (z niemieckiego) i obecnie funkcjonuje jako Strzelino. Początkowo była to ulicówka, obecnie jest rozbudowywana w każdym kierunku.

O przeszłości tej niewielkiej miejscowości możemy głównie dowiedzieć się ze źródeł opisujących historie Pomorza Środkowego. Informacje pochodzą już z XIII wieku, kiedy to w 1277 r. książę wschodniopomorski Mestwin II podarował wieś rycerzowi Miroslausowi, zwanemu też Roswarovizow. Dziewięć lat później ów rycerz odstąpił wieś na rzecz zakonu Norbertanek- słupskiej filii klasztoru w Białobuku. Norbertanki otrzymały również dziesięcinę ze Strzelina oraz pobliskiego Włynkowa. Kolejne zapiski są z 1364 roku, kiedy wspomniano, iż właścicielem wsi jest Johannes Gherwyn. Natomiast już w 1366 miejscowość została nabyta przez miasto Słupsk. W XV wieku zbudowano szachulcowy Kościół na planie prostokąta, przebudowany i rozbudowany w XIX wieku, dobudowano wówczas absydę oraz wieżę, w górnej partii ryglową. Z XV wieku w kościele zachowały się: granitowa chrzcielnica oraz dzwony. W 1700 roku ziemie Strzelina zakupił Gerd von Below. W rękach tego rodu wieś była get 1784, a ostatnim właścicielem był Franz Jacob von Below. W tym czasie istniał już jeden folwark, młyn wodny, nazywany w odróżnieniu od młyna we Włynkówku “nowym młynem” i 21 “dymów”. Z końcem XVIII wieku, miejscowość przeszła w ręce rodziny Meske. W 1853 roku posiadłość zakupił, za sumę 80 000 talarów Gustav Mach. Rodzina Machów administrowała tutejszym majątkiem aż do 1945 roku – ostatnimi właścicielami byli Emil i Rudolf Machowie. W II połowie XIX wieku rodzina Machów zbudowała zespół dworski z zewnętrzną elewacją nawiązującą do budowli klasycystycznych. Z zabytkowego wyposażenia zachował się ozdobny piec kaflowy z otwartym paleniskiem, boazeria w sieni, zaś w sali konferencyjnej, bibliotece i dwóch pomieszczeniach dekoracja stiukowa. Strzelino jest jedną z najstarszych wsi w gminie Słupsk i zdecydowanie godną odwiedzenia.

Źródło
Strzelino
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Strzelino?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Strzelino:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Strzelino

Ubezpieczenie na życie w Strzelino

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Strzelino lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Strzelino .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.