Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Stępocice 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stępocice 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stępocice – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Stępocice to Twoje miasto zamieszkania a Świętokrzyskie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stępocice: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Stępocice

Świętokrzyskie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stępocice 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Stępocice

Stępocice – wieś sołecka w Polsce położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie pińczowskim, w gminie Działoszyce.

W latach 1973–1976 miejscowość była siedzibą gminy Stępocice. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała get województwa kieleckiego.

Stępocice, w roku 1339 „Stampocicze”, wieś w powiecie pińczowskim. W r. 1339 król Kazimierz III Wielki przenosi tę wieś, własność braci Bonifacjuaza i Egidiusza, z prawa polskiego na niemieckie (Kod. małop. t.III, s.36).
W połowie XV w. wieś Stępocice podlegała administracyjne parafii Lubcza. Stanowiąc własność Mikołaja Roszy z Dworzyszowic, kasztelana zawichostskicgo, herbu Różyc. Było tu 7 łanów kmiecych, 2 zagrodników z rolą, od których dziesięcinę snopową i konopną, wartości 10 grzywien płacono prebendzie wiślickiej widuchowskiej. Folwark rycerski płacił dziesięcinę plebanowi w Dziekanowicach blisko Wieliczki (Długosz L.B. t.I, s.426).
Według registru poborowego powiatu krakowskiego z 1581 r., wieś Stępocice (parafia Lubcza), własność Kormanickiego, miała 5 ½ łana kmiecego, 3 czynszowników, 4 zagrodników bez roli, 2 komorników z bydłem, 4 komorników bez bydła oraz 2 rzemieślników (Pawiński, Kod. Małop. s.439, s.89).

W wieku XIX Stępocice – wieś i folwark w powiecie pińczowskim, gminie i parafii Sancygniów, od Pińczowa oddalone 20 wiorst.
W 1827 r. było tu 24 domów, i 78 mieszkańców. W 1885 r. folwark Stęocice posiadał rozległość mórg 895, budynków drewnianych było 12. Wieś Stępocice posiadała osad 31, mórg 140, wieś Lipówka osad 7, z gruntem mórg 24.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Stępocice?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Stępocice:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Stępocice

Ubezpieczenie na życie w Stępocice

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Stępocice lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Stępocice .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.