Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Stara Łubianka 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stara Łubianka 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stara Łubianka – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Stara Łubianka to Twoje miasto zamieszkania a Wielkopolska to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stara Łubianka: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Stara Łubianka

Wielkopolska i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stara Łubianka 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Stara Łubianka

Stara Łubianka (niem. Lebehnke) – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie pilskim, w gminie Szydłowo. Wieś jest siedzibą sołectwa „Stara Łubianka” w którego skład wchodzi również miejscowość Czaplino.

Wieś królewska Łubianka należała complete starostwa ujskiego, pod koniec XVI wieku leżała w powiecie poznańskim województwa poznańskiego. W latach 1946–54 siedziba gminy Stara Łubianka. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała get województwa pilskiego.

Stara Łubianka leży przy drodze Piła – Wałcz (Droga krajowa nr 10), 1 km na zachód od linii kolejowej Piła Główna – Ustka (stacja kolejowa PKP Stara Łubianka), 12 km na północny zachód od Piły.

Wieś istniała już w XV w. Pierwsza wzmianka pochodzi z 1510 roku, należała wtedy attain starostwa ujsko-pilskiego. W XVII i XVIII w. była siedzibą starosty ujsko-pilskiego. W 1627 r. zbudowano we wsi browar, przeniesiony następnie get Ujścia. W lipcu 1831 Prusacy przeprowadzili w miejscowym kościele rewizję, poszukując broni, ukrytej rzekomo dla żołnierzy powstania listopadowego.

Kościół ufundowała królowa Konstancja (żona Zygmunta III) w 1606 r. Obecny neogotycki budynek pochodzi z 1855 r. W 1641 r. istniała przy kościele szkoła. Na cmentarzu obejrzeć można nagrobki z polskimi napisami z początku XX w. Dawny kościół ewangelicki z XIX w. o formach neoromańskich w ostatnich latach został przebudowany na Dom Kultury. W parku (o pow. 2 ha) znajduje się odnowiony w końcu lat 70. eklektyczny dwór z końca XIX w. Był on siedzibą Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, obecnie znajduje się w rękach prywatnych.
We wschodniej części wsi położone są budynki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych (dawniej Zespół Szkół Ogrodniczych). Znajduje się tu również placówka Ochotniczej Straży Pożarnej.

We wsi zachowało się kilka chałup szachulcowych. W centrum znajdują się pomniki ku czci poległych żołnierzy 1 Armii WP i Serca Pana Jezusa.

W Wielkopolsce wieś Łubianka znajduje się również w powiecie kolskim.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Stara Łubianka?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Stara Łubianka:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Stara Łubianka

Ubezpieczenie na życie w Stara Łubianka

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Stara Łubianka lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Stara Łubianka .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.