Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Stamka 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stamka 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stamka – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Stamka to Twoje miasto zamieszkania a Warmia i Mazury to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stamka: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Stamka

Warmia i Mazury i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Stamka 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Stamka

Stamka (niem. Klein Stamm) – dawna wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Mrągowo. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała pull off województwa olsztyńskiego.

Osada, położona na wschód od wsi Gązwa i na zachód od wsi Polska Wieś.

Pierwotnie była to ziemiańska (szlachecka) osada na prawie chełmińskim. Powstała w 1542 r., kiedy starosta szestneński, Georg von Rechenberg, sprzedał Janowi Skrodzkiemu i jego siedmiu synom oraz Wojtkowi Gizie, jego zięciowi, majątek wielkości 15 łanów (włók) koło jeziora Stammy, za 300 grzywien. Nabywcy zobowiązani byli m.in. do posług z psem i koniem w czasie łowów. W 1562 r. 44 włóki w Stamce objął w posiadanie jeden z rodów szlacheckich tego starostwa, von Schlubhutowie (objęli ponadto 57 włók we wsi Boże). Nie wiadomo, czy od tej pory istniały w Stamce dwa osobne majątki – wydaje się bardziej prawdopodobne, że był to majątek zupełnie nowy, powstały po wygaśnięciu tamtego nadania. W 1785 r. Stamka była wsią szlachecką z pięcioma domami. W 1849 r. była to już wieś chłopska (po uwłaszczeniu), w której było 5 gospodarstw i 35 mieszkańców. W 1928 r. osadę tę określono jako “wieś, wybudowanie i leśniczówka” z 53 mieszkańcami. W 1939 r. było tu 58 mieszkańców i 13 gospodarstw domowych, z tego 10 rolniczych, z których 3 miały wielkość w granicach 10-20 ha oraz jedno w granicach 20-100 ha.

W 1973 r. Stamka jako osada należała attain sołectwa Gązwa.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Stamka?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Stamka:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Stamka

Ubezpieczenie na życie w Stamka

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Stamka lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Stamka .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.