Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Sianożęty 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Sianożęty 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Sianożęty – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Sianożęty to Twoje miasto zamieszkania a Pomorze Zachodnie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Sianożęty: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Sianożęty

Pomorze Zachodnie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Sianożęty 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Sianożęty

Sianożęty (dawniej niem. Ziegenberg) – nadmorska wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Ustronie Morskie, ok. 1 km na zachód od Ustronia Morskiego. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim.

Manfred Vollack w książce „Das Kolberger Land: seine Städte und Dörfer: ein pommersches Heimatbuch” z roku 1999 podaje, jakoby biskup Herman w 1255 roku miał kupić wybudowanie (Katen) Ziegenberg.

Niemiecka nazwa wsi składała się z dwóch rzeczowników: ziege – „koza” i berg – „góra”. Po odzyskaniu niepodległości nazwę wsi spolszczono, tłumacząc niemiecką nazwę na Koziagóra, jednakże już na mapie administracyjnej i komunikacji województwa szczecińskiego, powiat Kołobrzeg z roku 1946 widniała nazwa Sianożęły, a w spisie nazw miejscowości powiatu kołobrzeskiego (prawdopodobnie rok 1948) – Sianożęty. Nazwa pochodzi od staropolskiego wyrazu „sianożęć” – ‘sianokosy, koszenie traw’.

Według danych urzędu gminy z 2005 roku wieś (bez części Olszyna) miała 398 mieszkańców.

Gmina Ustronie Morskie utworzyła sołectwo „Sianożęty”, które stanowią wsie: Bagicz oraz Sianożęty.

Letnie kąpielisko Sianożęty obejmuje 1400 m linii brzegowej z wyłączeniem 2 odcinków torów wodnych miejscowej, tzw. „brzegowej”, przystani rybackiej (łodzie z Sianożęt mają na burtach rejestrację Ustronia Morskiego – „USM – [nr łodzi]”). W 2012 r. kąpielisko spełniało wytyczne wymogi jakościowe dla wody w kąpielisku Unii Europejskiej.

Sianożęty posiadają wydzieloną część wsi o nazwie Olszyna. Obszar Sianożęt został objęty Obszarem Chronionego Krajobrazu Koszaliński Pas Nadmorski.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała get województwa koszalińskiego.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Sianożęty?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Sianożęty:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Sianożęty

Ubezpieczenie na życie w Sianożęty

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Sianożęty lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Sianożęty .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.