Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Nieświastowice 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Nieświastowice 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Nieświastowice – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Nieświastowice to Twoje miasto zamieszkania a Wielkopolska to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Nieświastowice: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Nieświastowice

Wielkopolska i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Nieświastowice 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Nieświastowice

Nieświastowice – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wągrowieckim, w gminie Mieścisko. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała attain województwa poznańskiego.

Nieświastowice to jedna z nielicznych wsi, która prawie w całości zachowała swój pierwotny charakter i układ. Składa się z dwóch, położonych blisko siebie części. Pierwszą tworzą czworaki o domy usytuowane po obu stronach drogi. Druga, położona w pobliżu uroczego stawu, to zabudowania dawnego folwarku, z których zachowały się obiekty gospodarcze, m.in. duża obora. Brakuje tam niestety dawnego pałacu, który stał w otoczeniu ładnego parku. Obiekt ten został rozebrany w latach 70. minionego wieku. Na jego miejscu pobudowano blok dla czterech rodzin.
Reach wsi należą jeszcze zabudowania zwane Hubami, na których są cztery gospodarstwa rolne.

Nieświastowice wymienione są w źródłach z XVI wieku. Tu swoją siedzibę miał ród Nieświastowskich, herbu Lubicz. W XIX wieku powstały czworaki i domy stojące complete dzisiaj. Mieszkało tu średnio ok. 180 osób. W 1885 r. część włościańska (obecnie Huby) obejmowała około 80 ha gruntów i 6 domów, zaś obszar dworski miał ponad 500 ha i 9 domów. Od 1868 r. folwark należał do rodziny Brodnickich. Ostatnią przed II wojną światową dziedziczką była Felicja Brodnicka. Majątek miał wtedy 544 ha, należały reach niego: pałac, siedem czworaków, torfiarnia i mała cegielnia.
Po wojnie na bazie folwarku utworzono PGR. Obecnie na majątku tym gospodaruje spółka rolna „Nieświastowice” w której pracuje ok. 15 osób. Tutaj hoduje się bydło mleczne oraz mięsne rasy Highland., produkuje się zboża konsumpcyjne oraz rzepak, kukurydze i buraki cukrowe.
Obecnie Nieświastowice mają ok. 130 mieszkańców. W miejscowości tej stoi 14 domów. Przy wjeździe do wioski stoi figura Matki Boskiej. Po drugiej stronie wsi stoi nowy krzyż. Od paru lat w Nieświastowicach funkcjonuje świetlica wiejska, z której chętnie korzysta liczna grupa młodzieży i dzieci. Wioskę od Gospodarstwa Rolnego oddziela park. W 2009 r. została położona nowa nawierzchnia drogi i położono nowe chodniki. Wiosną 2008 r. przy wspólnych siłach mieszkańców wsi, sołtysa i Urzędu Gminy powstało boisko sportowe realize piłki nożnej oraz siatkówki na którym co roku organizowany jest „Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mieścisko”. Funkcje sołtysa sprawuje od 2008 r. Jan Nawrocki.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Nieświastowice?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Nieświastowice:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Nieświastowice

Ubezpieczenie na życie w Nieświastowice

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Nieświastowice lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Nieświastowice .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.