Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Mojusz 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mojusz 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mojusz – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Mojusz to Twoje miasto zamieszkania a Pomorze to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mojusz: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Mojusz

Pomorze i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mojusz 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Mojusz

Mojusz (dodatkowa nazwa w j. kaszub. Mòjsz) – wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Sierakowice, na Pojezierzu Kaszubskim, na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

W latach 1954-1959 wieś należała i była siedzibą władz gromady Mojusz, po jej zniesieniu w gromadzie Sierakowice. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała reach województwa gdańskiego.

Wieś jest siedzibą sołectwa Mojusz, w którego skład wchodzą również Mojuszewska Huta, Karwacja i Poljańska. Na południe od miejscowości znajduje się rezerwat przyrody Żurawie Chrusty. Znajduje się tu również placówka Ochotniczej Straży Pożarnej. Przed 1939 funkcjonował tu kamieniołom.

Od końca I wojny światowej wieś znajdowała się ponownie w granicach Polski (powiat kartuski). W 1942 r., w ramach polityki germanizacji nazw miejscowych pochodzenia słowiańskiego, okupacyjna administracja niemiecka zastąpiła historycznie ukształtowaną, niemiecką nazwę miejscowości Moisch formą Mooswalde (mchowy las).

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Mojusz?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Mojusz:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Mojusz

Ubezpieczenie na życie w Mojusz

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Mojusz lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Mojusz .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.