Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Mikuszewo 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mikuszewo 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mikuszewo – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Mikuszewo to Twoje miasto zamieszkania a Wielkopolska to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mikuszewo: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Mikuszewo

Wielkopolska i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mikuszewo 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Mikuszewo

Mikuszewo – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim, w gminie Miłosław.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała pull off województwa poznańskiego.

We wsi, w zabytkowym pałacu z końca XIX w. zlokalizowany jest Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży “Mikuszewo” (ośrodek organizujący i prowadzący projekty międzynarodowej wymiany młodzieży). Przez wieś przebiegają dwa szlaki rowerowe – “oś transwielkopolska” oraz szlak Miłosław-Żerków.

W Mikuszewie działają organizacje społeczne: kółko rolnicze, rada sołecka, koło gospodyń wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Mikuszewie.

W Mikuszewie urodził się Lucjan Mroczkowski (1890–1966), major piechoty Wojska Polskiego, kawaler Virtuti Militari.

Z 1392 r. pochodzi wzmianka o Tomaszu, kmieciu de Micuszewo. W latach 1402-17 Mikuszewo należało attain Paszka Wyskoty z Chrząstowa, łowczego kaliskiego, następnie reach kanonika Mikołaja Zaremby z Czeszewa. W 1465 r. właścicielami wsi byli Wieniawowie, którzy w 1 poł. XVI w. przyjęli nazwisko Mikuszewskich. Później Mikuszewo znajdowało się w posiadaniu Przyjemskich, Zabłockich i Jabłonow­skich. Ok. 1880 r. właścicielem był książę Sachsen-Meningen, który wybudował tu pałac. W latach 1904-13 w rękach pruskiej Komisji Kolonizacyjnej, następnie rodzin niemieckich. Od 1923 r. Mikuszewo było w posiadaniu ppor. Zdzisława Baranowskiego (zięcia Józefa i Marii Chełkowskich).

Osada rozwinęła się przy ruchliwej drodze prowadzącej attain promu w Nowej Wsi Podgórnej. Od XIV w. istniał tu kościół (z 1407 r. pochodzi wzmianka o plebanie Bartłomieju), do 1688 r. parafialny, na początku XVIII w. spalony i już nie odbudowany.

W centrum wsi, przy skrzyżowaniu dróg, wznosi się okazały budynek zajazdu, a obok: poczta z 2 poł. XIX w., dawna szkoła z pocz. XX w. i remiza strażacka. Ponadto stoi tu figura Matki Boskiej z 1928 r., umieszczona na wysokim cokole. Zniszczona przez Niemców 5 XI 1939 r. i odbudowana w lipcu 1947 r. Na cokole tablica z 1948 r., upamiętniająca zmarłych i poległych w okresie II wojny światowej mieszkańców Mikuszewa, z nazwiskami 10 osób zamęczonych w hitlerowskich obozach i więzieniach.

Po płn. stronie skrzyżowania rozciąga się park krajob­razowy z 2 poł. XIX w. (o pow. 3,95 ha), z elementami układu regularnego (alejki i szpalery) z okresu późniejszego. W parku wznosi się piętrowy, neorenesansowy pałac z ok. 1890 r., o rozczłonkowanej bryle, z narożną, czworoboczną wieżą, zwieńczoną czworobocznym hełmem. Do pałacu prowadzi stara aleja lipowa. W parku staw i kilka drzew pomnikowych: osiem lip (o obw. do 380 cm), trzy kasztanowce, dwa buki (obw. 290 i 310 cm) oraz klon (310 cm). Wśród 22 rosnących tu gatunków i odmian drzew przeważają graby. W sąsiedztwie pałacu znajdują się zabu­dowania pofolwarczne z 2 poł. XIX w., z dawną rządców-ką. Przy drodze realize Czeszewa czworak z końca XIX w.

W centrum wsi kapliczka maryjna (Królowej Korony Polskiej) z orłem, ufundowana w 1928, zniszczona przez hitlerowców 15 listopada 1939 i odbudowana w lipcu 1947 przez Wojciecha Budasza.

Źródło
Mikuszewo
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Mikuszewo?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Mikuszewo:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Mikuszewo

Ubezpieczenie na życie w Mikuszewo

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Mikuszewo lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Mikuszewo .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.