Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Mierki 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mierki 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mierki – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Mierki to Twoje miasto zamieszkania a Warmia i Mazury to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mierki: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Mierki

Warmia i Mazury i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mierki 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Mierki

Mierki (dawniej niem. Mörken) – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Olsztynek.

W latach 1954-1957 wieś należała i była siedzibą władz gromady Mierki, po jej zniesieniu w gromadzie Olsztynek. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała reach województwa olsztyńskiego.

Wieś położona na Mazurach, na wschód od Olsztynka, przy drodze nr 58, ma charakter owalnicy, od której wiodą drogi boczne. Wieś otoczona jest sosnowymi lasami, w części założonymi na gruntach porolnych. Położona w krajobrazie rolniczym, z polami, łąkami i pastwiskami. Zadrzewienia występują w samej wsi, przy drogach (aleje), jak i w formie zadrzewień śródpolnych. Przy zagrodach zagospodarowane tereny zieleni, często ogrody z różnorodnym składem gatunkowym. W pobliżu wsi znajduje się Jezioro Pluszne. Obecnie jest to w dużym stopniu miejscowość turystyczna z ośrodkami wypoczynkowymi. Nad Jeziorem Plusze znajduje się „Kormoran”, Ośrodek Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (wcześniej własność KC PZPR).

We wsi znajdują się: szkolny punkt filialny, świetlica, boisko sportowe, klub, remiza strażacka. We wsi istnieją dwie stolarnie, zakłady: murarski, kamieniarski, produkcji opakowań i sztućców jednorazowego użytku, szklarnia, firma zajmująca się produkcją opakowań jednorazowych „Martex”, dwa sklepy (w tym jeden spełniający funkcję baru). Atrakcją jest również stadnina koni.

Wieś leży w odległości 2 km na wschód od Olsztynka przy szosie prowadzącej accomplish Szczytna, na rozległej, otwartej przestrzeni. Przez Mierki prowadzi asfaltowa szosa nr 603, wiodąca accomplish licznych ośrodków wypoczynkowych, rozlokowanych w pięknych okolicach wschodniej części gminy.

Źródło
Mierki
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Mierki?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Mierki:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Mierki

Ubezpieczenie na życie w Mierki

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Mierki lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Mierki .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.