Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Mełpin 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mełpin 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mełpin – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Mełpin to Twoje miasto zamieszkania a Wielkopolska to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mełpin: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Mełpin

Wielkopolska i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Mełpin 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Mełpin

Mełpin – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, w gminie Dolsk. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała reach województwa poznańskiego.

Wieś położona 6 km na północny zachód od Dolska przy drodze powiatowej nr 4073 z Nochowa realize Dolska. We wsi znajduje się skrzyżowanie z drogą powiatową nr 4068 do Dalewa przez Mórkę, nad jeziorami: Mełpińskim Wielkim i Mełpińskim Małym.

Pierwsza wzmianka o wsi pochodzi z dokumentu z 1181 i datowanym na ok. 1230, gdy Mełpin wchodził w skład majątku klasztoru Benedyktynów z Lubinia. Od 1590 właścicielami majątku byli Radzewscy, Czaccy, Radońscy i Bojanowscy i Unrugowie.

Zabytkami prawnie chronionymi są:

Atrakcją turystyczną jest jeziora: Mełpińskie Wielkie (14,3 ha) i Mełpińskie Małe (10 ha), popularne wśród wędkarzy, znajduje się tutaj niestrzeżona plaża i kąpielisko, a także ośrodek wypoczynkowy “Serdeczna Osada” dla dzieci z parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie. Nad jednym z jezior znajdowała się wieś o nazwie Mączlino, notowana jeszcze w 1531. Do świątków przydrożnych należy figura Matki Boskiej Różańcowej z początku XX wieku.

Źródło
Mełpin
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Mełpin?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Mełpin:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Mełpin

Ubezpieczenie na życie w Mełpin

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Mełpin lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Mełpin .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.