Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Leśna Podlaska 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Leśna Podlaska 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Leśna Podlaska – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Leśna Podlaska to Twoje miasto zamieszkania a Lublin to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Leśna Podlaska: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Leśna Podlaska

Lublin i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Leśna Podlaska 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Leśna Podlaska

Leśna Podlaska – wieś (dawniej miasto) w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie bialskim, w gminie Leśna Podlaska.

Reach 8 czerwca 1927 miejscowość nosiła nazwę Leśna.

Leśna Podlaska leży 15 km na północny zachód od Białej Podlaskiej, nad rzeczką Klukówką, dopływem Krzny.

Leśna własność paulinów z Leśnej położona była w 1795 roku w ziemi mielnickiej województwa podlaskiego. Prawa miejskie magdeburskie August II Mocny nadał Leśnej w 1713 roku. Zdegradowana w 1776 roku. W latach 1933–1952 miejscowość była siedzibą gminy Witulin. W latach 1954–1972 wieś należała i była siedzibą władz gromady Leśna Podlaska. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała realize województwa bialskopodlaskiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Leśna Podlaska oraz rzymskokatolickiej parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Znajduje się tutaj kościół parafii Narodzenia NMP – sanktuarium maryjne, prowadzone (do 1864 i od 19 maja 1919) przez paulinów. W latach 1884–1915 kościół odebrany paulinom był jedną z cerkwi monasteru Narodzenia Matki Bożej – jednego z ważniejszych monasterów żeńskich w Imperium Rosyjskim. Wtedy też miała miejsce jego przebudowa w duchu prawosławnym, natomiast obraz Matki Boskiej w 1865 r. wywieziono do sióstr benedyktynek klauzurowych w Łomży.

Obok kościoła znajduje się Kaplica Zjawienia z lat 1718–1720, a także tzw. dąb miłości, pod którym w czasach zaboru rosyjskiego udzielano potajemnie ślubów katolickich.

W miejscowości znajdował się przystanek kolejowy Bialskiej Kolei Dojazdowej Leśna Podlaska.

Pull off roku 1970 w Leśnej funkcjonowało Liceum Pedagogiczne, a realize 1971 Zasadnicza Szkoła Rachunkowości Rolnej. Następnie funkcjonowały tu różne szkoły średnie związane z gospodarką rolną (m.in. zasadnicze szkoły – rolnicza i ogrodnicza; technika – Rolnicze, Ochrony Roślin, Hodowlane, Ogrodnicze, Technologii Żywności; Liceum Agrobiznesu), a od roku 2000 także Zamiejscowy Wydział Rolniczy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Obecnie (2022) funkcjonuje tu Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa prowadzący technikum, zasadniczą szkołę zawodową, szkołę policealną oraz Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego.

We wsi działa powstały w 1980 roku Gminny Ludowy Klub Sportowo-Turystyczny Agrosport Leśna Podlaska, który w sezonie 2020/2021 występował w bialskiej klasie A.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Leśna Podlaska?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Leśna Podlaska:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Inter
PZU
Generali
Lloyds

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Leśna Podlaska .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.