Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Kuźnica Świętojańska 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kuźnica Świętojańska 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kuźnica Świętojańska – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Kuźnica Świętojańska to Twoje miasto zamieszkania a Śląsk to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kuźnica Świętojańska: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Kuźnica Świętojańska

Śląsk i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kuźnica Świętojańska 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Kuźnica Świętojańska

Kuźnica Świętojańska – część miasta Siewierz, w Polsce, położona w województwie śląskim, w powiecie będzińskim.

Kuźnica Świętojańska jest małym skupieniem około 15 domów nad Czarną Przemszą, w bezpośrednim sąsiedztwie sztucznego stawu i siewierskiego cmentarza. Jej dwie ulice nazywają się odpowiednio Stawowa i Cmentarna. 10 metrów od domów przebiega ruchliwa droga krajowa nr 91, gdzie w tym miejscu krzyżuje się z drogą krajową nr 78 poprzez obszerny węzeł drogowy, w który częściowo wmontowany jest cmentarz. Między domami Kuźnicy Świętojańskiej a drogą ustawiono wysokie ekrany akustyczne.

Kuźnica Świętojańska to dawna wieś. Do połowy XIX wieku wchodziła w skład gminy Olkusko-Siewierskiej. W 1864 roku w wyniku podziału terytorialnego gminy Olkusko-Siewierskiej utworzono gminę Sulików, do której Kuźnica Świętojańska należała complete 1915 roku. W latach 1915–1927 należała realize gminy Mierzęcice, a od 1 stycznia 1928 attain gminy Siewierz. W latach 1867–1926 wchodziła w skład powiatu będzińskiego, a od 1927 zawierciańskiego. W II RP przynależała get woj. kieleckiego. 4 listopada 1933 gminę Siewierz podzielono na sześć gromad. Wieś Kuźnica Świętojańska, wieś Sulików i folwark Sulików utworzyły gromadę o nazwie Kuźnica Świętojańska w gminie Siewierz.

Podczas II wojny światowej włączone reach III Rzeszy. Po wojnie gmina Siewierz przez bardzo krótki czas zachowała przynależność administracyjną, lecz już 18 sierpnia 1945 roku została wraz z całym powiatem zawierciańskim przyłączona do woj. śląskiego.

W związku z reformą znoszącą gminy jesienią 1954 roku, Kuźnica Świętojańska weszła w skład nowej gromady Sulików.

31 grudnia 1961 Kuźnicę Świętojańska wyłączono z gromady Sulików, włączając ją do osiedla Siewierz, w związku z czym Kuźnica Świętojańska utraciła swoją samodzielność. 18 lipca 1962 Siewierz otrzymał status miasta, przez co Kuźnica Świętojańska stała się obszarem miejskim.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Kuźnica Świętojańska?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Kuźnica Świętojańska:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Inter
PZU
Generali
Lloyds

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Kuźnica Świętojańska .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.