Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Kojszówka 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kojszówka 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kojszówka – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Kojszówka to Twoje miasto zamieszkania a Małopolska to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kojszówka: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Kojszówka

Małopolska i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kojszówka 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Kojszówka

Kojszówka – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie suskim, w gminie Maków Podhalański.

Wieś położona jest w dolinie Skawy przy ujściu complete niej jednego z jej prawych dopływów, u podnóży Kamiennej (719 m n.p.m.) i Mosorowej Góry (691 m), dwóch szczytów Beskidu Makowskiego.

Wieś powstała najprawdopodobniej w 1. połowie XV wieku. Pierwszy dokument, w którym pojawia się nazwa wsi, Koiszówka, to pochodzący z 1443 spis miejscowości starostwa lanckorońskiego. Nazwa wsi to nazwa dzierżawcza, pochodzi od imienia Kojs. W latach 1772–1839 wieś znalazła się pod zaborem austriackim. Później stanowiła własność hrabiego Ludwika Saint Genois d`Anneacourt a następnie żywieckich Habsburgów. Na początku XX wieku dobra te były dzierżawione przez Żyda Mośka, który mieszkał w drewnianym dworku wzniesionym przez Habsburgów a utrzymywał się z zajezdnej karczmy. W 1910 roku karczma ta wraz z dworkiem została zakupiona przez miejscowych gospodarzy. W latach 1954–1960 wieś należała i była siedzibą władz gromady Kojszówka, po jej zniesieniu w gromadzie Osielec. W latach 1975–1998 miejscowość położona była w województwie bielskim. W 1998 roku została erygowana parafia Kojszówka-Wieprzec pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, wcześniej wieś należała realize parafii w Osielcu. W 1993 roku nadany został akt konsekracji Świątyni w wyniku czego wierni mogli otrzymywać wszystkie sakramenty święte.

Z zabytków wsi wymienić można kaplicę murowaną i kamienną figurę przydrożną z 1. połowy XIX wieku.

Źródło
Kojszówka
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Kojszówka?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Kojszówka:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Kojszówka .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.