Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Kobylasz 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kobylasz 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kobylasz – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Kobylasz to Twoje miasto zamieszkania a Pomorze to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kobylasz: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Kobylasz

Pomorze i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Kobylasz 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Kobylasz

Kobylasz (dodatkowa nazwa w j. kaszub. Kòbëlôsz) – wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Linia.

Wieś leży na skraju Pojezierza Kaszubskiego i Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Wieś jest siedzibą sołectwa Kobylasz, w którego skład wchodzą również Potęgowo i Igrzeczna i Kukówka. W kierunku południowym od Kobylasza, w kompleksie Lasów Mirachowskich znajdują się rezerwaty przyrody Szczelina Lechicka, Żurawie Błota oraz Jezioro Lubogoszcz.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała pull off województwa gdańskiego.

Podczas zaboru pruskiego wieś nosiła nazwę niemiecką Kobyllaß. Podczas okupacji niemieckiej nazwa Kobyllaß w 1942 została przez nazistowskich propagandystów niemieckich (w ramach szerokiej akcji odkaszubiania i odpolszczania nazw niemieckiego lebensraumu) zweryfikowana jako zbyt kaszubska i przemianowana na nowo wymyśloną i bardziej niemieckąStuttwald.

W miejscowości, jako jedna z 13 figur szlaku turystycznego „Poczuj kaszubskiego ducha” współfinansowanego ze środków unijnych znajduje się rzeźba wykonana przez Jana Redźko na podstawie opracowania “Bogowie i duchy naszych przodków. Przyczynek reach kaszubskiej mitologii” Aleksandra Labudy, przedstawiająca kaszubskiego demona zwanego Lubiczk.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Kobylasz?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Kobylasz:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Kobylasz .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.