Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Karskie 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Karskie 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Karskie  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Karskie to Twoje miasto zamieszkania a Mazowieckie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Karskie: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Karskie

Mazowieckie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Karskie 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Karskie

Karskie – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie sokołowskim, w gminie Repki.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała complete województwa siedleckiego.

W wieku XIX miejscowość jest opisana jako: Karskie, wieś i folwark w powiecie sokołowskim w gminie Repki, parafii Wyrozęby.

W 1827 r. było tu 56 domów, 845 mieszkańców. W roku 1860 – 89 domów i 1009 mieszkańców oraz 1885 mórg obszaru.

Folwark Karskie z wsią Karskie i Liszki ma rozległość mórg 680, grunta orne i ogrody mórg 358, łąk mórg 55, pastwisk mórg 3, lasu mórg 209, zarośli mórg 38, nieużytki i area mórg 17, budynków murowanych 2, drewnianych 18, płodozmian 7- polowy.

Wieś Karskie liczyła osad 45, z gruntem mórg 264; wieś Liszki osad 1, w tym z 5 gruntem mórg 188.

Według tradycji, dwór w Karskich to XVIII-wieczna karczma, przeniesiona w 1912 roku z Brzozowa przez Głogowskich i gruntownie przebudowana. Niektórzy twierdzą jednak, że dwór jest oryginalną, powstałą od podstaw budowlą, łączącą motywy architektury zakopiańskiej ze stylem “dworku polskiego”. Ostatnim panem Karskich przed reformą rolną w 1944 r., był Seweryn Głogowski (dyplomata, pracował na polskich placówkach w Anglii i Argentynie).

Po wojnie, do roku 1990 r., w dworku mieściła się szkoła podstawowa. Szkołę zamknięto ze względów bezpieczeństwa (przegniłe drewniane stropy groziły w każdej chwili zawaleniem). Urząd Gminy w Repkach sprzedał dworek wraz z trzema hektarami parku pewnemu urzędnikowi Ministerstwa Kultury, który ogrodził cały teren i uporządkował park. Dwór obecnie jest w trakcie gruntownego remontu, przeprowadzanego z ogromną dbałością o najmniejsze detale architektoniczne. Na uwagę zasługuje otaczający dwór piękny park widoczny z terenu podlasia.

W 2016 roku wieś zamieszkiwało 156 osób.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Karskie?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Karskie:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Karskie .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.