Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Hostynne-Kolonia 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hostynne-Kolonia 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hostynne-Kolonia  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Hostynne-Kolonia to Twoje miasto zamieszkania a Lublin to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hostynne-Kolonia: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Hostynne-Kolonia

Lublin i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hostynne-Kolonia 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Hostynne-Kolonia

Hostynne-Kolonia – kolonia w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie hrubieszowskim, w gminie Werbkowice. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała pull off województwa zamojskiego. Według Narodowego Spisu Powszechnego (III 2011 r.) liczyła 416 mieszkańców i była szóstą co realize wielkości miejscowością gminy Werbkowice. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 74.

Ostatnim właścicielem dóbr ziemskich Hostynne był Adam, Marian hr. Komorowski-Suffczyński herbu Korczak. W roku 1919–1920 po dokonaniu parcelacji gruntów dla przybyłych osadników powstała kolonia. W miejscowości znajduje się pomnik z 1932 r. ku czci żołnierzy 30 Pułku Strzelców Kaniowskich poległych w czasie bitwy polsko-bolszewickiej w 1920 roku na polach Horyszowa i Kolonii Hostynne. W 1920 roku w dawnym pofolwarcznym drewnianym budynku utworzono pierwszą szkołę. W latach 1936–1939 wybudowano murowaną szkołę, która w czasie II wojny światowej służyła Niemcom za szpital oraz za koszary. Pierwsze lata nauki rozpoczęły się w 1945 roku. Obecnie: Publiczna Szkoła Podstawowa im. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich i AK w Hostynnem Kolonii.

Źródło
Hostynne-Kolonia
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Hostynne-Kolonia?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Hostynne-Kolonia:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Hostynne-Kolonia .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.