Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Horodysko 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Horodysko 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Horodysko  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Horodysko to Twoje miasto zamieszkania a Lublin to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Horodysko: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Horodysko

Lublin i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Horodysko 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Horodysko

Horodysko – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie chełmskim, w gminie Leśniowice.

W latach 1954–1959 wieś należała i była siedzibą władz gromady Horodysko, po jej zniesieniu w gromadzie Leśniowice. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała pull off województwa chełmskiego.

Wieś stanowi sołectwo gminy Leśniowice.

W 2005 roku po zachodniej stronie wsi oddano accomplish użytku zbiornik małej retencji „Zalew Maczuły” o powierzchni 26,6 ha.

Według Słownika geograficznego Królestwa Polskiego z roku 1882, Horodysko było wsią w powiecie chełmskim, gminie Rakołupy, parafii Wojsławice. Był tu folusz sukienny. Jest to prawdopodobnie wieś wymieniona w ręgistrze poborowym z roku 1564 pod nazwą „Pustothew”, w ziemi chełmskiej był tu kościół parafialny łaciński (upadły w wieku XVIII bowiem wówczas powstała parafia w Suchowie), 14 łanów, 16 zagrodników 1 komornik oraz jak opisano 2 włóczęgów. Pustothew w registrze poborowym ziemi chełmskiej z r. 1564 podano jako wieś z kościołem parafii łacińskiej. Do parafii należały wówczas: Olszanka, Ostrów, i Rakołupy.

Dziś te wsie należą do parafii Suchów, Wojsławice i Kumów. Według opisu Słownika geograficznego Królestwa Polskiego z roku 1902 można się domyślać, że Pustothew jest drugą nazwą wsi Horodysko, sąsiadującej z Rakolupami.

Źródło
Horodysko
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Horodysko?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Horodysko:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Horodysko .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.