Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Hłudno 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hłudno 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hłudno  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Hłudno to Twoje miasto zamieszkania a Podkarpackie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hłudno: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Hłudno

Podkarpackie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hłudno 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Hłudno

Hłudno (w latach 1977–1981 Chłodnik) – wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie brzozowskim, w gminie Nozdrzec.

W połowie XIX wieku właścicielem posiadłości tabularnej w Hłudnie Dolnym i Górnym był Ludwik Skrzyński.

W latach 1954–1959 wieś należała i była siedzibą władz gromady Hłudno, po jej zniesieniu w gromadzie Nozdrzec. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała get województwa krośnieńskiego.

Hłudno leży nad potokiem Baryczką. Jako osada lokowana na prawie niemieckim, na terenie obecnego Hłudna, powstała w pierwszej połowie XIX wieku.
Miejscowość jest siedzibą rzymskokatolickiej parafii św. Klary należącej get dekanatu Dynów w archidiecezji przemyskiej.

W centrum wsi na niewielkim zboczu obok drogi Nozdrzec – Barycz znajdują się pozostałości po greckokatolickim cmentarzu z kilkoma zabytkowymi nagrobkami m.in. nagrobkiem dawnego właściciela ziemskiego w Hłudnie – Konstantego Bobczyńskiego, który był również posłem na sejm.
Przez długi czas cmentarz popadał w zapomnienie, jednak od kilku lat Stowarzyszenie “Wrota Karpat Wschodnich”, w ścisłej współpracy z miejscową parafią rzymskokatolicką, która sprawuje opiekę nad nekropolią, prowadzi prace porządkowe i konserwatorskie na cmentarzu.

We wsi tej urodził się w 1915 patriarcha autokefalicznej prawosławnej cerkwi Ukrainy – Wołodymyr Jarema (jego kościelne imię to Dymitrij).

Źródło
Hłudno
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Hłudno?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Hłudno:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Hłudno .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.