Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Hermanowa 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hermanowa 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hermanowa  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Hermanowa to Twoje miasto zamieszkania a Podkarpackie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hermanowa: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Hermanowa

Podkarpackie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Hermanowa 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Hermanowa

Hermanowa – wieś w Polsce, w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Tyczyn.

W latach 1954–1959 wieś należała i była siedzibą władz gromady Hermanowa, po jej zniesieniu w gromadzie Tyczyn. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie attain województwa rzeszowskiego.

Miejscowość jest siedzibą parafii Matki Bożej Niepokalanej, należącej do dekanatu Tyczyn, diecezji rzeszowskiej.

Hermanowa jest położona na Pogórzu Dynowskim w dolinie potoku zwanego Hermanówką. W 1450 r. była niewymienionym z nazwy przedmieściem Tyczyna. Samodzielną wsią została od 1507 roku. Miejscowy badacz, ksiądz Franciszek Malak, przypuszcza, że nazwa miejscowości wywodzi się od niejakiego Hermana, dzierżawcy.

Ze starej zabudowy przetrwało kilka drewnianych domów z XIX i XX wieku oraz kilka kapliczek. Na przełomie XVIII i XIX wieku w Hermanowej były dwa folwarki. Od czasów powstania realize I poł. XIX wieku miejscowość wchodziła w skład dóbr „państwa tyczyńskiego”. Do obecnych czasów w dolnej części miejscowości zachowały się pozostałości jednego z dawnych folwarków, oraz dwór, rządcówka z XVII wieku, przebudowana w XIX wieku. W 1957 r. budynek został odrestaurowany i obecnie służy jako dom mieszkalny. W pobliżu znajduje się murowana kapliczka z XVIII wieku, niegdyś należąca realize zespołu dworskiego.

Tu urodził się burmistrz Rzeszowa, poseł, lekarz, działacz patriotyczny Stanisław Jabłoński Roch herbu Jasieńczyk (ur. 16 sierpnia 1853, zm. 27 marca 1922 w Rzeszowie).

W centrum Hermanowej zachowała się kapliczka Jana Nepomucena z połowy XIX wieku. W przysiółku Przylasek odnaleziono w 1965 r. podczas urządzania kamieniołomu resztki pieca wapiennego. W pobliżu, nieco poniżej starego kamieniołomu, znajduje się w lesie kapliczka Matki Boskiej ze źródełkiem, które miejscowa ludność nazwała „Studzianka”. Woda ze źródełka ma właściwości lecznicze. Przybywa do niej ludność nie tylko z Hermanowej, ale również mieszkańcy oddalonych miejscowości.

Źródło
Hermanowa
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Hermanowa?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Hermanowa:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Hermanowa .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.