Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieńce 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieńce 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieńce  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Gumieńce to Twoje miasto zamieszkania a Pomorze Zachodnie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieńce: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Gumieńce

Pomorze Zachodnie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieńce 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Gumieńce

Gumieńce (do 1945 niem. Scheune, łac. Orreum) – część miasta i osiedle administracyjne Szczecina, będące jednostką pomocniczą miasta, położone w dzielnicy Zachód.

Na Gumieńcach zameldowanych jest 21 322 osób.

Na terenie Gumieniec mają swoją siedzibę dwa wydziały Uniwersytetu Szczecińskiego: Humanistyczny (ul. Krakowska) i Zarządzania i Ekonomiki Usług (ul. Cukrowa). Jest to osiedle głównie domków jednorodzinnych. W środkowej części znajduje się blokowiskowe osiedle Reda, zbudowane dla potrzeb pracowników PŻM w latach 80. XX wieku. Przedwojenne Scheune w większej części zamieszkiwała społeczność pracująca w cukrowni, lecz dziś osiedle uchodzi za atrakcyjne.

We wschodniej części Gumieniec położony jest Cmentarz Centralny, a przy ul. Bronowickiej nowo wybudowany Cmentarz Zachodni. Przy południowej granicy osiedla (oraz miasta) znajdowała się i działała do 2003 r. Cukrownia Szczecin. W 2014 r. majątek byłej cukrowni został zakupiony przez dewelopera Alsecco, który od 2015 r. etapami wybudował na terenie byłego zakładu osiedle Nowa Cukrownia. Inwestycja wzbudziła kontrowersje z powodu niemal całkowitej rozbiórki zabytkowych budynków cukrowni. Nieco dalej, przy samej granicy z Warzymicami, na terenie byłej jednostki wojskowej, od 2019 r. budowane jest przez tę samą firmę osiedle Harmonia Gumieńce. W północno-zachodniej części Gumieniec, przy granicy z Mierzynem, powstało centrum handlowe (d. King Cross, obecnie Ster) składające się m.in. z supermarketów bi1 (d. Real i Géant) i Castorama, stacji obsługi pojazdów Feu Vert oraz otwartej wiosną 2013 roku restauracji McDonald’s. Od zachodu osiedle graniczy z gminami Dobra (Mierzyn) i Kołbaskowo (Warzymice), od wschodu z osiedlem Pomorzany, a na północy (Słowieńsko) ze Świerczewem.

Gumieńce pod względem liczby ludności są drugim osiedlem w Szczecinie.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Gumieńce?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Gumieńce:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieńce .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.