Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Gruntowice 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gruntowice 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gruntowice  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Gruntowice to Twoje miasto zamieszkania a Wielkopolska to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gruntowice: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Gruntowice

Wielkopolska i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gruntowice 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Gruntowice

Gruntowice – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wągrowieckim, w gminie Damasławek. Dawniej nazywała się Grzymułtowice (Grzemolthovycze) i była gniazdem rodowym Grzymułtowskich herbu Nieczuja. W połowie XIX wieku wchodziła w skład dóbr stępuchowskich, których właścicielem był Wincenty Moszczeński. W 1880 r. Gruntowice składały się z folwarku i części włościańskiej. Folwark obejmował 304 morgi. Łącznie obie części, miały 20 domów, 169 mieszkańców (97 ewangelików, 72 katolików). W 1885 r. obszar wsi obejmował 1916 mórg. We wsi było 20 domów i 163 mieszkańców.
W 1921 r, Gruntowice występują już w całości jako wieś włościańska. Mieszkało w niej 251 osób, w 1925 r. – 244, w tym 66 Niemców. We wsi była IV- klasowa szkoła. W okresie okupacji zginęli: Antoni Dobiersztyn, Maksymilian Kaczmarek, Stanisław Królik, Stanisław Szczepański. Po wojnie było we wsi 19 gospodarstw.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała pull off województwa pilskiego.

We wsi mieszka 104 mieszkańców (dane z 1994 roku). Dzieci chodzą do szkoły w Damasławku. Mieszkańcy należą do parafii w Kozielsku.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Gruntowice?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Gruntowice:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Gruntowice .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.