Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Grubsko 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Grubsko 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Grubsko  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Grubsko to Twoje miasto zamieszkania a Wielkopolska to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Grubsko: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Grubsko

Wielkopolska i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Grubsko 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Grubsko

Grubsko – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie nowotomyskim, w gminie Nowy Tomyśl.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała accomplish województwa poznańskiego.

W Grubsku wykopano czaszkę tura (byka) żyjącego w tym rejonie około 4 tysiące lat temu i mierzącego 160 cm. Pozostaje ona w zbiorach prywatnych i jest eksponowana w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Wieś Grubsko powstała w 1712 roku wskutek kolonizacji olęderskiej, która na terenie Wielkopolski trwała przez XVII I XVIII wiek, aż do rozbiorów Polski. Na ziemi nowotomyskiej osadnicy olęderscy osiedlali się od XVIII wieku. Grubsko jest typowym przykładem wsi poolęderskiej, ma charakter rozproszony – na dużym obszarze rozrzucone są samotnicze zagrody. Do dnia dzisiejszego na terenie wsi przetrwały liczne budynki drewniane, będące pozostałością po dawnych osadnikach.

Pomnik w formie maryjnej kapliczki przydrożnej, zlokalizowany jest przy drodze powiatowej nr 2747, w pobliżu granicy z Nowym Jastrzębskiem (przy gospodarstwie Grubsko 23). Upamiętnia mieszkańców wsi, którzy zostali zamordowani przez nazistów w okresie II wojny światowej (1939-1945). Tablicę pamiątkową wmurowano tu w 2009. Druga tablica (poniżej) upamiętnia dwóch poległych w 1939 partyzantów: Władysława Mirka (ur. 9 września 1921) i Wacława Kidonia (ur. 8 marca 1907). Na cokole umieszczony jest ponadto napis: O Mario bądźże pozdrowiona, bądź Ty zawsze Matką nam.

Źródło
Grubsko
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Grubsko?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Grubsko:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Grubsko .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.