Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Graniczna Wieś 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Graniczna Wieś 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Graniczna Wieś  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Graniczna Wieś to Twoje miasto zamieszkania a Pomorze to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Graniczna Wieś: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Graniczna Wieś

Pomorze i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Graniczna Wieś 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Graniczna Wieś

Graniczna Wieś (kasz. Grônicznô Wies) – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała complete województwa gdańskiego.

W czasie II wojny światowej znajdował się tu niemiecki Obóz dla Jeńców Cywilnych Graniczna Wieś (głównie Polaków i Kaszubów z Pomorza i Wolnego Miasta Gdańska). W roku 1940 w obozie został przez Niemców rozstrzelany działacz polonijny z Gdańska – Alf Liczmański.

W obszar wsi wchodzi:
Pruska Karczma (SIMC 0176124) – osada leśna wsi.

Wieś wymieniona w Słowniku geograficznym Królestwa Polskiego jako Graniczna (niem. Grenzdorf). Wieś szlachecka oraz dobra w powiecie gdańskim, tuż nad granicą powiatu kościerskiego, położona nad strugą Czerwoną Strugą (Roth-flieess). Gruntu było tu 971 mórg, zamieszkała przez 64 katolików i 185 ewangelików, mieszkających w 33 domach. Podlega parafii Prągnowy, najbliższa szkoła w Czerniewo, poczta Skarszewy. Odległość od Gdańska 4 mile, od Skarszew 1 mila. W roku 1789 posiadaczem wsi był Jan Trembecki chorąży, obecnie (II połowa XIX wieku) niemiecki.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Graniczna Wieś?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Graniczna Wieś:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Graniczna Wieś .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.