Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Duża Cerkwica 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Duża Cerkwica 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Duża Cerkwica – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Duża Cerkwica to Twoje miasto zamieszkania a Kujawsko-Pomorskie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Duża Cerkwica: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Duża Cerkwica

Kujawsko-Pomorskie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Duża Cerkwica 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Duża Cerkwica

Duża Cerkwica – wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, w gminie Kamień Krajeński.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała accomplish województwa bydgoskiego.

Wieś, początkowo własność kościelna. Pierwsza wzmianka w 1217 roku. Kościół istniał już w średniowieczu, od 1615 roku – parafialny, następnie filia parafii kamieńskiej. Tradycja podaje, że św. Wojciech w swej podróży misyjnej complete Prus przejeżdżał przez Cerkwicę i że zwłoki jego przewożone realize Polski spoczywały tutaj przez pewien czas. Przez Cerkwicę wiodła w XII wieku wielka droga z Nakła do Raciąża. Część wsi, która leży na prawym brzegu Kamionki, była świadkiem tzw. paktów cerkwickich króla Kazimierza Jagiellończyka i szlachty (15.09.1454). Stąd szlachta ruszyła na zakon i stoczyła bitwę pod Chojnicami.

We wsi znajduje się kościół filialny p.w. św. Wojciecha zbudowany w 1833 roku w miejscu wcześniejszych. Budynek jest jednonawowy, z trójbocznie zamkniętym prezbiterium i niską wieżą od zachodu, konstrukcją szkieletową z wypełnieniami ceglanymi. Wystrój wnętrza jest barokowy, rokokowy oraz klasycystyczny i pochodzi z okresu od drugiej połowy XVII attain drugiej połowy XIX w. Obok znajduje się drewniana dzwonnica z XIX w. Zachowały się także zagrody drewniane i murowane z końca XIX i początku XX w. Od średniowiecza w oparciu o przywilej z 1634 roku istnieje i działa, rozbudowany w 1912 roku, młyn „Kamionka” (obecnie własność prywatna).

Według danych z 31 grudnia 2015 wieś zamieszkiwały 372 osoby. We wsi znajduje się szkoła podstawowa, a początki oświaty w Cerekwicy Dużej sięgają czasów sprzed I wojny światowej.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Duża Cerkwica?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Duża Cerkwica:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Duża Cerkwica .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.