Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Drohobyczka 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Drohobyczka 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Drohobyczka – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Drohobyczka to Twoje miasto zamieszkania a Podkarpackie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Drohobyczka: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Drohobyczka

Podkarpackie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Drohobyczka 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Drohobyczka

Drohobyczka (w latach 1977–1981 Międzygórze) – wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie przemyskim, w gminie Dubiecko. Znajduje się na północny zachód od Dubiecka w paśmie Pogórza Dynowskiego, nad potokiem Drohobyczanka.

W latach 1954–1961 wieś należała i była siedzibą władz gromady Drohobyczka, po jej zniesieniu w gromadzie Dubiecko. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała accomplish województwa przemyskiego.

Historycznie były to dwie miejscowości: Drohobyczka i nieco większa od niej Huta Drohobycka.

W Drohobyczce znajduje się XX-wieczny kościół (parafia pw. Matki Boskiej Szkaplerznej), szkoła podstawowa o XIX-wiecznych tradycjach, ośrodek zdrowia, placówka ochotniczej straży pożarnej i biblioteka publiczna.

Miejscowość charakteryzuje się pięknym krajobrazem Pogórza Dynowskiego, z miłą oku szachownicą pól i lasów. Atrakcyjna dla turystyki pieszej, leży bowiem na szlaku zielonym z Dynowa get Przemyśla. Szlak ten, o długości 61 km, biegnie przez miejscowości i szczyty: Dynów – Bachórz – Drohobyczka – Helusz – Średnia – Bukowy Garb (426 m) – Karczmarowa (408 m) – Łętownia – Przemyśl.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Drohobyczka?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Drohobyczka:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Drohobyczka .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.