Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Drażniew 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Drażniew 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Drażniew – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Drażniew to Twoje miasto zamieszkania a Mazowieckie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Drażniew: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Drażniew

Mazowieckie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Drażniew 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Drażniew

Drażniew – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie siedleckim, w gminie Korczew.

Wieś Drażniewo posiadał w 1673 roku stolnik podlaski Maciej Krassowski, leżała w ziemi drohickiej województwa podlaskiego w 1795 roku.

W latach 1954–1959 wieś należała i była siedzibą władz gromady Drażniew, po jej zniesieniu w gromadzie Korczew. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa siedleckiego.

Drażniew to miejscowość o powierzchni 0,33 ha i ludności około 200 mieszkańców (2011). Nieopodal wsi płyną rzeki Toczna oraz Bug. We wsi jest także stary, przedwojenny młyn na rzece Toczna. Drażniew należy reach Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, leży 122 m n.p.m. Znajduje się tu szkoła podstawowa (aktywna do 2020 r.). We wrześniu 2014 roku odbyło się otwarcie Świetlicy Wiejskiej oraz remontowanej Remizy OSP. Drażniew leży ok. 133 km od Warszawy, 40 km od Siedlec i 18 km od Łosic.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Drażniew?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Drażniew:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Drażniew .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.