Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzanka 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzanka 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzanka – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Dobrzanka to Twoje miasto zamieszkania a Podkarpackie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzanka: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Dobrzanka

Podkarpackie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzanka 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Dobrzanka

Dobrzanka – niezamieszkana wieś w Polsce, w województwie podkarpackim, w powiecie przemyskim, w gminie Bircza. Leży na terenie Pogórza Przemyskiego nad potokiem Dobrzanka dopływem Lipki (dopływ Stupnicy).

Dobrzanka powstała prawdopodobnie na początku XVII w. Najstarsza zachowana wzmianka pochodzi z 1631 r. W tym czasie właścicielem Malawy wraz z Dobrzanka i sąsiednią Lipą był Jan Humnicki.

W XIX w. była już osobną wsią. W połowie XIX wieku właścicielami posiadłości tabularnej w Dobrzance byli rodzeństwo Wisłoccy. Pod koniec tego stulecia właścicielem tutejszego majątku ziemskiego, obejmującego ponad połowę gruntów wsi, był Feliks Kwiatkowski. Zabudowania dworskie znajdowały się w górnym końcu miejscowości. Około 1880 r. było tu 38 domów zamieszkiwanych przez 266 osób.

Według spisu z 1921 r. wieś liczyła 61 domów i 391 mieszkańców (339 grek., 29 rzym., 23 mojż.). Podczas spisu aż 363 osoby zadeklarowały narodowość polską.

Podczas akcji „Wisła” w 1947 większość mieszkańców wywieziono na Ziemie Odzyskane. Pozostało 15 osób w trzech domach.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Dobrzanka?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Dobrzanka:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzanka .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.