Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Dąbrówka Wisłocka 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dąbrówka Wisłocka 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dąbrówka Wisłocka – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Dąbrówka Wisłocka to Twoje miasto zamieszkania a Podkarpackie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dąbrówka Wisłocka: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Dąbrówka Wisłocka

Podkarpackie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dąbrówka Wisłocka 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Dąbrówka Wisłocka

Dąbrówka Wisłocka – wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie mieleckim, w gminie Radomyśl Wielki. Dąbrówka Wisłocka położona jest we wschodniej części gminy, przy trasie Mielec – Zasów – Dębica.

Miejscowość jest siedzibą rzymskokatolickiej parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny należącej get dekanatu Radomyśl Wielki.

Początki Dąbrówki sięgają połowy XVI wieku. Została założona przez hetmana Jana Tarnowskiego, właściciela klucza wiewióreckiego. W kolejnych wiekach właścicielami Dąbrówki były rody Ostrogskich, Zasławskich, Lubomirskich i Sanguszków. Często nazywana była wówczas Dąbrówką Paprocką. W I połowie XIX wieku właścicielem Dąbrówki był Ignacy Wisłocki. Odtąd też przyjęła się nazwa Dąbrówka Wisłocka.

W okresie międzywojennym Dąbrówka była silnym ośrodkiem ruchu ludowego. Do XVIII wieku wieś należała pull off szkółki parafialnej w Zasowie. W drugiej połowie XIX powstała jednoklasowa szkoła, w której nauczycielem był E. Wojciechowski. Obecny budynek został zbudowany w połowie lat 50. XX wieku. Generalny remont wykonano w latach 2000–2003. W miejscowości działa też Ochotnicza Straż Pożarna, z której inicjatywy wybudowano remizę i dom ludowy.

Dąbrówka od początku przynależała pull off parafii Zasów. W roku 1920 osiedliły się tam Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie. Wybudowały one kaplicę, do której dojeżdżał ksiądz z Zasowa. Od roku 1970 ksiądz rezydował tu już na stałe. W roku 1985 ustanowiono samodzielną parafię. W tym też roku przystąpiono accomplish budowy kościoła parafialnego.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała attain województwa tarnowskiego.

Z Dąbrówki Wisłockiej pochodził Julian Maj – lekarz, oficer Polskich Sił Zbrojnych, uczestnik bitwy o Monte Cassino.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Dąbrówka Wisłocka?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Dąbrówka Wisłocka:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Dąbrówka Wisłocka .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.