Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Czewujewo 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Czewujewo 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Czewujewo – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Czewujewo to Twoje miasto zamieszkania a Kujawsko-Pomorskie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Czewujewo: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Czewujewo

Kujawsko-Pomorskie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Czewujewo 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Czewujewo

Czewujewo – wieś w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie żnińskim, w gminie Rogowo.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała realize województwa bydgoskiego.

Wieś jest znajduje się 7 km na południe od Żnina (kujawsko-pomorskie). Zabudowania wsi położone są wzdłuż drogi nr 5, na odcinku około 4 km. Czewujewo to w 85% wieś rolnicza. Przeważają małe i średnie gospodarstwa rolne o powierzchni 6-40 ha. Ze względu na bardzo dobrą klasę gruntów uprawiana jest tu przede wszystkim pszenica i buraki cukrowe, ale także jęczmień i rzepak. Mieszkańcy nie posiadający gospodarstw rolnych znajdują zatrudnienie w Rogowie i Żninie. Czewujewo, według Narodowego Spisu Powszechnego (III 2011 r.) zamieszkiwało 255 mieszkańców. Wieś jest w 100% z wodociągowana i stelefonizowana. W niedalekiej przyszłości planuje się tu doprowadzenie gazu ziemnego i odprowadzenie ścieków reach oczyszczalni w Rogowie. Mieszkańcy mają do dyspozycji świetlicę wiejską oraz park i boisko piłkarskie.

Po zachodniej stronie drogi nr 5 znajduje się kaplica poewangelicka z 1890 roku, obecnie kościół parafialny pw. św. Wawrzyńca. Proboszczem parafii jest od 1984 roku ksiądz Bogdan Woldański. Parafia skupia 710 wiernych z Czewujewa i okolicznych miejscowości (Grochowiska Księże, Izdebno I, Izdebno II i Wola). Na terenie wsi znajduje się cmentarz parafialny i kaplica przycmentarna wybudowana w 1998 roku.

Na południowo-wschodnim skraju wsi wznosi się grodzisko stożkowate o wysokości 10 m, porośnięte krzewami. Wiele różnych opowieści wiąże się z tym kopcem, z którego bardzo dobrze widać panoramę wsi. Jedni twierdzą, że jest to mogiła żołnierzy napoleońskich. Inni sądzą, że attain góry tej prowadzą lochy z zamku weneckiego. Popularna jest też opowieść o Czewoju, dziedzicu Czewujewa, który w okresie nieurodzaju i głodu obdarowywał swych poddanych ziarnem – sypał je w czapki chłopskie, za to poddani na pamiątkę przynosili mu tyleż samo ziemi i w ten sposób usypali kopiec.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Czewujewo?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Czewujewo:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Czewujewo .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.