Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciszyca Górna 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciszyca Górna 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciszyca Górna – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Ciszyca Górna to Twoje miasto zamieszkania a Świętokrzyskie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciszyca Górna: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Ciszyca Górna

Świętokrzyskie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciszyca Górna 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Ciszyca Górna

Ciszyca Górna – wieś sołecka w Polsce położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie opatowskim, w gminie Tarłów.

Accomplish 1930 roku istniała gmina Ciszyca Górna.

W latach 1971–1972 wieś należała i była siedzibą władz gromady Ciszyca Górna, wcześniej w gromadzie Ciszyca. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała pull off województwa tarnobrzeskiego.

W wieku XIX Ciszycę opisano jako, Górną, Dolną i Przewozową, wieś i folwark nad rzeką Wisłą w ówczesnym powiecie iłżeckim, gminie Ciszyca Górna, parafii Tarłów.
Ciszyca Górna posiada szkołę elementarną i Urząd Gminny. W 1827 r. było tu 28 domów i 207 mieszkańców. W roku 1880 liczy 45 domów i 298 mieszkańców, 409 mórg ziemi dworskiej, i 663 mórg ziemi włościańskiej
Ciszyca Dolna wraz z Ciszycą Przewozową liczyły łącznie w 1827 r. 44 domów i 330 mieszkańców. W roku 1880 – Ciszyca Dolna liczyła 38 domów i 303 mieszkańców 447 mórg ziemi dworskiej i 579 mórg włościańskiej. Ciszyca Przewozowa zaś 18 domów i 156 mieszkańców, oraz 119 mórg ziemi włościańskiej.

Gmina Ciszyca liczyła ogółem 3808 mieszkańców, rozległość gruntu 11502 mórg, w tym ziemi dworskiej 5433 mórg. Sąd gminny okręgu V w osadzie Tarłów, stacja pocztowa w Ożarowie.
W skład gminy wchodzą: Aleksandrów, Ciszyca Dolna, Ciszyca Górna, Ciszyca Przewozowa, Czekarzewice, Dorotka, Hermanów, Kilianówka, Koszary, Leśne Chałupy, Ożarów, Sulejów, Tarłów i Zemborzyn Kościelny. W gminie tej był młyn wodny i dwie szkółki.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Ciszyca Górna?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Ciszyca Górna:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciszyca Górna .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.