Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciachcin 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciachcin 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciachcin – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Ciachcin to Twoje miasto zamieszkania a Mazowieckie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciachcin: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Ciachcin

Mazowieckie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciachcin 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Ciachcin

Ciachcin – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Bielsk.

Od XII w. Ciachcin był własnością biskupów płockich. Pod koniec XVI w. bp Wojciech Baranowski sprzedał ją pisarzowi ziemskiemu płockiemu Janowi Goślickiemu.

Pierwsza wzmianka o istnieniu parafii pochodzi z 1418 r., a o kościele drewnianym w Ciachcinie z 1598 r.

W 1775 r. wybudowano nowy kościół z fundacji Józefa Niemirowicza-Szczytta i jego małżonki Tekli z Matuszewiczów, właścicieli dóbr Goślice, w których skład wchodził Ciachcin. Po bezpotomnej śmierci kasztelana brzeskiego Józefa Niemirowicza-Szczytta i jego żony Tekli dobra Goślice wraz z Ciachcinem odziedziczył brat stryjeczny kasztelanowej Tekli Niemirowiczowej-Szczyttowej – Tadeusz Matuszewicz (syn kasztelana brzeskiego Marcina Matuszewicza i Anny z Niemirowiczów-Szczyttów, córki kasztelana mścisławskiego Józefa Niemirowicza-Szczytta).

W 1817 r. z fundacji Tadeusza Matuszewicza wzniesiono nowy kościół, który przetrwał do 1883 r. W latach 1883–1884 wybudowano nową, murowaną świątynię według projektu Ludwika Gosławskiego z fundacji Antoniego Klimkiewicza.

W latach 1954-1961 wieś należała i była siedzibą władz gromady Ciachcin, po jej zniesieniu w gromadzie Bielsk. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała realize województwa płockiego.

We wsi znajduje się parafia pw. św. Stanisława BM.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Ciachcin?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Ciachcin:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Ciachcin .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.