Ubezpieczenia » Ubezpieczenia » Ubezpieczenia Szczecin » Oszczędzanie na emeryturę w Szczecinie

Oszczędzanie na emeryturę w Szczecinie

Tanie oszczędzanie na emeryturę w Szczecinie

Przezorni 30sto latkowie w Szczecinie już teraz szukają alternatyw oraz dodatkowych możliwości oszczędzania na emeryturę. Wiedzą oni bowiem że jeżeli będą polegać tylko na tym co odkładają dzięki ZUSowi, ich emerytura będzie bardzo niska.

Przedsiębiorcze pokolenie szczecinian tak jak dywersyfikuje źródła przychodu dziś, tak samo stara się też mieć kilka źródeł emerytury w przyszłości.

Dodatkowa emerytura

Ci którzy mogą sobie na to pozwolić, mają stały dochód, już teraz myślą o przyszłości i inwestują w coś więcej niż tylko w odkładanie składek na emeryturę w ZUSie.

Sprawdź oszczędzanie na emeryturę z Prudential: Młody Bóg.

Nie będziemy bowiem wiecznie w doskonałej formie i nie zawsze będziemy mogli pracować i liczyć na pensję. Wtedy niezbędna będzie godziwa i wysoka emerytura. Wypłaty z emerytury będą nam też potrzebne np. na leki czy na lekarzy. Musimy się bowiem liczyć z tym że na emeryturze nasze zdrowie będzie w gorszym stanie. Dobrze by też było gdybyśmy mieli możliwość korzystania chociaż odrobinę z życia będąc na emeryturze. Emerytowi bowiem też należy się wyjazd choćby na skromne wakacje raz w roku.

IKE i IKZE w Szczecinie

Duża popularnością cieszą się w Szczecinie Indywidualne Konta Emerytalne (IKE) czy też Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). Aby w przyszłości cieszyć się godziwą emeryturą, musimy o nią zadbać już dziś. Aby to zrobić niezbędna jest pomoc agenta ubezpieczeniowego w Szczecinie. Doradca bowiem ma wgląd do wielu produktów ubezpieczeniowych pochodzących z różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Dzięki temu może on dobrać odpowiedni produkt oszczędnościowy dopasowany do naszych potrzeb związanych z przyszłą emeryturą. Na podstawie danych pozyskanych od nas agent ubezpieczeniowy wylicza w kalkulatorze możliwą emeryturę oraz comiesięczne lub coroczne składki.
Warto zacząć odkładać na emeryturę jak najwcześniej, aby składki kosztowały nas jak najmniej, a końcowa emerytura była na godziwym, zadowalającym poziomie.

 

Warto współpracować tylko z profesjonalnymi, zarejestrowanymi i zweryfikowanymi agentami ubezpieczeniowymi w Szczecinie
Jak znaleźć dobrego agenta ubezpieczeniowego w Szczecinie? Poszukać takiego, którego obsługa daje satysfakcję klientom

 

Agent wykona kalkulacje, porównanie ubezpieczeń i podzieli się opiniami

Po wykonaniu przez agenta porównania i kalkulacji naszych składek i emerytury, warto poznać jego opinię o towarzystwie i samym produkcie emerytalnym. Kontakt z agentem ubezpieczeniowym na terenie Szczecina jest darmowy. Agent zadba o kalkulację czy poprawność wypełnianych dokumentów, prowadząc klienta za rękę przy procedurze wyboru i zakupu produktu oszczędnościowego.
Jeżeli chcesz odkładać na emeryturę w innych miastach, sprawdź poniższe informacje:
Kraków, Poznań, Stargard Szczeciński, Warszawa
Oferta agenta:
oszczędzanie na emeryturę
ubezpieczenie OC
ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy
ubezpieczenie AC
ubezpieczenie na życie
ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny
ubezpieczenie mieszkania
ubezpieczenie domu
ubezpieczenie firmy

Review Oszczędzanie na emeryturę w Szczecinie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

admin