Agent Ubezpieczeniowy

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Lub nagraj swoje pytanie na skrzynkę. Telefon: 221010425

Twoje dziecko to najlepszy start-up na świecie!

1 października 2016 r. ruszyła kampania MetLife „Twoje dziecko to najlepszy start-up na świecie!” – skierowana do osób, które chcą zapewnić swojemu dziecku dobry start w dorosłe życie.

Konkurs „DzieciakiStartupy.pl”

Głównym elementem kampanii jest konkurs internetowy dla rodziców i ich dzieci. Na specjalnej stronie konkursowej DzieciakiStartupy.pl rodzice mogą zamieszczać krótkie filmiki z pomysłami swoich dzieci na to, jak zmienić świat na lepsze. Ambasadorem konkursu oraz przewodniczącym jury, które wybierze najlepsze pomysły, jest Karol Wójcicki, znany popularyzator nauki. Na laureatów
w dwóch kategoriach wiekowych, 4-8 lat i 9-14 lat, czekają atrakcyjne nagrody. W oddzielnym głosowaniu najlepsze pomysły będą mogli również wybierać internauci.

W kampanii chcemy zwrócić uwagę rodziców na potencjał, jaki drzemie w ich dzieciach, a także podpowiedzieć, co zrobić, żeby tego potencjału nie zaprzepaścić. Dlatego, aby mieć pewność, że dziecko będzie się mogło rozwijać i realizować swoje plany życiowe, warto zainwestować w jego przyszłość.

– powiedziała Aneta Świercz-Grądkowska, Dyrektor Marketingu Zintegrowanego
w MetLife.

Osoby odwiedzające stronę konkursową DzieciakiStartupy.pl mogą zapoznać się z koncepcją ubezpieczenia „Gwarantowana Ochrona plus Bezpieczne Dziecko Premium”. Na stronie znajduje się również formularz kontaktowy dla użytkowników zainteresowanych ofertą MetLife.

Gromadzenie kapitału i kompleksowa ochrona

Promowany w kampanii pakiet „MetLife Gwarantowana Ochrona plus Bezpieczne Dziecko Premium” jest połączeniem ubezpieczenia oszczędnościowego z ochronnym. Umowa podstawowa „MetLife Gwarantowana Ochrona” to ubezpieczenie na życie, które umożliwia gromadzenie kapitału na start dla dziecka. Polisa gwarantuje określoną w umowie wypłatę kapitału oraz, dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym (można ją rozszerzyć aż o 6 umów dodatkowych) zapewnia szeroki zakres ochrony.

Umowa dodatkowa „Bezpieczne Dziecko Premium”, którą rodzic bądź opiekun może dokupić do umowy podstawowej, oferuje kompleksową ochronę wypadkowo-zdrowotną dla dziecka na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji, złamania czy oparzenia wskutek nieszczęśliwego wypadku, trwałej niepełnosprawności wskutek nieszczęśliwego wypadku, czy też poważnej choroby objętej ochroną ubezpieczeniową.

Dzięki połączeniu umów „MetLife Gwarantowana Ochrona” oraz „Bezpieczne Dziecko Premium” możemy zadbać o bezpieczeństwo dziecka zarówno w przyszłości, jak i tu i teraz. Zawierając umowę „MetLife Gwarantowana Ochrona”, zyskujemy pewny i elastyczny sposób, by gromadzić kapitał dla dziecka i umożliwić mu niezależny start w dorosłość. Z kolei dzięki umowie „Bezpieczne Dziecko Premium” zapewnimy dziecku najlepszą możliwą ochronę, by mogło swobodnie i bezpiecznie bawić się i odkrywać świat. „Bezpieczne Dziecko Premium” można zawrzeć już od 27 zł miesięcznie. Dodatkowo do końca października będzie ono dostępne z 10-procentową zniżką, czyli od 24,30 zł miesięcznie przez cały okres trwania tej umowy. – powiedziała Bożena Trzaska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów w MetLife.

Ubezpieczenie „MetLife Gwarantowana Ochrona plus Bezpieczne Dziecko Premium” dostępne jest
w sieci agencji i u wybranych partnerów MetLife.

https://www.metlife.pl/

Review Twoje dziecko to najlepszy start-up na świecie!.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *