Czy ubezpieczenie assistance w domu lub mieszkaniu jest drogie? – Ubezpieczenia po ludzku

Czy ubezpieczenie assistance w domu lub mieszkaniu jest drogie?

0
www.fenixnrb.pl 504 Rep.

Historia pani Izabeli – fachowa pomoc z najlepszym ubezpieczeniem assistance dom

Fachowa pomoc z najlepszym ubezpieczeniem assistance dom
Wczesny poranek w trakcie porannych rytuałów, spokojne śniadanie i … nagle telefon. Dzwoni zaprzyjaźniona klientka, pani Izabela. W słuchawce słyszę płacz i narzekanie, że dopiero co zakończyła remont kuchni, a tu leci woda z różnych miejsc w ścianach. Z dalszej jakże impulsywnej informacji dowiaduję się, że woda wypływa spod kafelek wypłukując przy okazji fugi. Mąż w szpitalu, syna nie ma, a woda nadal się leje. Sytuacja nie do pozazdroszczenia.

Pani Izabela mieszka w Gliwicach w domku jednorodzinnym. Gliwice są wystarczająco dużym miastem, aby o każdej porze dnia i nocy znaleźć hydraulika, który będzie się przynajmniej starał znaleźć przyczynę – delikatnie mówiąc –  niekomfortowej sytuacji. Czy jednak będzie to fachowiec hydraulik, czy też potencjalna gwiazda popularnego programu „Usterka”? Tego się nie dowiemy.

W tej konkretnej sytuacji pani Izabela jest w wystarczająco dobrej sytuacji, gdyż posiada ubezpieczenie domu. Nie jest jednak świadoma tego, że ubezpieczenie, które posiada jest nie tylko zabezpieczeniem przed konsekwencjami takich zdarzeń jak zalanie. Polisa pani Izabeli posiada jeszcze trzy ważne argumenty, czego Pani Izabela jest nie świadoma, a może w tak trudnej sytuacji zapomniała o wcześniejszej rozmowie podczas zawierania ubezpieczenia.
Wypłata odszkodowania jak za rzeczy nowe
 

Po pierwsze, posiadane przez panią Izabelę ubezpieczenie pokryje straty związane z zalaną kuchnią. Jest to jednak podstawowa cecha wielu ubezpieczeń w większości firm. Jednakże jej ubezpieczenie różni się od konkurencyjnych ofert tym, że wypłacone czytaj więcej…

www.fenixnrb.pl zapytał
×

Zaloguj się

Statystyki pytania

  • Aktywne
  • Wyświetlenia576 razy
  • Odpowiedzi0 odpowiedzi
  • Obserwatorzy1 obserwujący