Ubezpieczenia » Forum o ubezpieczeniach » Ubezpieczenia na życie » Ubezpieczenie na życie dla kierowcy zawodowego – opinie » Odpowiedz na: Ubezpieczenie na życie dla kierowcy zawodowego – opinie

Odpowiedz na: Ubezpieczenie na życie dla kierowcy zawodowego – opinie

#43649
betys
Uczestnik

Jeśli masz:
+ Nadwagę (ludzie z nadwagą kruchej żyją i umierają gwałtownie)
+ niebezpieczne hobby
+ niebezpieczna praca
+ sercowców lub nagle zgony w rodzinie
+ wiek
To
Jesteś pierwszy do golenia
BARANIE!

betys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *