Ubezpieczenia » Forum o ubezpieczeniach » Ubezpieczenia na życie » Ubezpieczenie na życie dla kierowcy zawodowego – opinie » Odpowiedz na: Ubezpieczenie na życie dla kierowcy zawodowego – opinie Odpowiedz na: Ubezpieczenie na życie dla kierowcy zawodowego – opinie 22 października, 2021 o 9:50 pm #43649 betysUczestnik Jeśli masz: + Nadwagę (ludzie z nadwagą kruchej żyją i umierają gwałtownie) + niebezpieczne hobby + niebezpieczna praca + sercowców lub nagle zgony w rodzinie + wiek To Jesteś pierwszy do golenia BARANIE!