Ubezpieczenia » blog » Dzień Wolontariusza w Pramerica Życie TUiR SA

Agent Ubezpieczeniowy

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Lub nagraj swoje pytanie na skrzynkę. Telefon: 221010425. Nagraj od razu po sygnale. Oddzwonimy.

Dzień Wolontariusza w Pramerica Życie TUiR SA

Fundacja Pramerica oraz Pramerica Życie TUiR SA zorganizowały Dzień Wolontariusza, podczas którego ponad 190 osób: pracowników, współpracowników i członków ich rodzin pomagało w domach dziecka, świetlicach środowiskowych, a także w schronisku dla zwierząt na terenie Polski.
W sobotę, 1 października, niemal 200 Wolontariuszy odwiedziło 9 różnych placówek opiekuńczych i wychowawczych w Polsce, by pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia i wiary w dobro drugiego człowieka.

– Dzień Wolontariusza to coroczna inicjatywa naszej firmy, podczas której wszyscy skupiamy uwagę na dotkniętych przez los bezbronnych istotach i robimy wszystko, by pokazać im, że świat jest pełen dobra i szlachetności. Nasze prace polegają na remontowaniu sal, odnawianiu placów zabaw, porządkowaniu ogrodów, a także beztroskiej zabawie z dziećmi przebywającymi w odwiedzanych przez nas placówkach

– wyjaśnia Małgorzata Morańska, rzecznik prasowy Pramerica Życie. – Część z nas wspiera również ośrodki poprzez zakup i przekazanie niezbędnych rzeczy.
Do udziału w Dniu Wolontariusza zapraszani są nie tylko pracownicy i współpracownicy firmy, ale także ich rodziny. To doskonała okazja, by wspólnie w rodzinnej atmosferze spędzić dzień, a jednocześnie zrobić coś dobrego na rzecz po-trzebujących.
W tym roku firma odwiedziła: Dom Dziecka na warszawskiej Białołęce, Dom Dziecka na warszawskiej Pradze, Dom Dziecka w Mikoszowie, Dom Dziecka oraz Placówkę Wychowawczą w Wyszkowie, Świetlicę Terapeutyczną w Olsztynie, Dom Małego Dziecka w Krakowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Barcinie, Schronisko dla zwierząt w Rzeszowie oraz Dom Dziecka w Porszewicach.
Dzień Wolontariusza to globalna inicjatywa grupy kapitałowej PFI Prudential Financial, Inc, której częścią jest Pramerica Życie TUiR SA Pracownicy na całym świecie angażują się na rzecz lokalnych społeczności, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

http://www.pramerica.pl/

Review Dzień Wolontariusza w Pramerica Życie TUiR SA.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.