Które ubezpieczenie na życie dla zony? [Rozwiązane] – Ubezpieczenia po ludzku

Które ubezpieczenie na życie dla zony? [Rozwiązane]

0
Marcin Kowalik 1 Rep.

ktore ubezpieczenie dla zony kupic?

telebskim odpowiedział

Najlepsza odpowiedź

1

Kontakt
Piotr Martin 150 Rep.

Panie Marcinie.

To musi wynikać w pewnym sensie z analizy finansowej, której celem jest określenie wartości sum ubezpieczenia oraz analizę posiadanych ubezpieczeń jeśli takowe są. Taka analiza daje odpowiedzi na pytania? Czy w ogóle potrzebne jest ubezpieczenie, jeśli tak to w jakim zakresie i jakie potrzeby powinno ono zabezpieczać. Jeśli posiadacie Państwo dzieci to analiza nabiera jeszcze innych barw. Często wspólne zobowiązania finansowe są iskrą do rozmów o zabezpieczeniach. W końcu z naszymi małżonkami mamy jakieś długoletnie plany, czy to rodzinne, czy wspólne biznesowe.

Moim zdaniem posiadanie ubezpieczenia „aby było” mija się z celem i na dłuższą metę może okazać się „zbędnym balastem finansowym”.

Jestem zwolennikiem na początek rozmowy o sytuacji moich klientów i ich oczekiwaniach a następnie proponowania racjonalnych rozwiązań.

 

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Piotr Martin wybrał odpowiedź
2

Kontakt
telebskim 73 Rep.

A ja dodam tylko jak w reklamie BRAWO WY. Nic dodać nic ująć. Tak jak przedmówcy to określili a ja to powtórzę po raz enty, że ubezpieczenie to jest bardzo indywidualna sprawa i można powiedzieć że jest szyta dosłownie na miarę w zależności od potrzeb ale również i w zależności od możliwości. Dlatego też jestem również za indywidualnym spotkaniem i dogłębną analizą.

telebskim edytował komentarz dla odpowiedzi
1

Kontakt
www.fenixnrb.pl 504 Rep.

W pełni się zgadzam z przedmówcą. Proponuję przed podjęciem decyzji lekturę artykułu

Ubezpieczenie na życie

www.fenixnrb.pl odpowiedział
×

Zaloguj się

Statystyki pytania

  • Aktywne
  • Wyświetlenia3061 razy
  • Odpowiedzi3 odpowiedzi
  • Obserwatorzy2 obserwujących