Jakiego agenta ubezpieczeniowego polecacie w Warszawie na ubezpieczenie na życie? [Rozwiązane] – Ubezpieczenia po ludzku

Jakiego agenta ubezpieczeniowego polecacie w Warszawie na ubezpieczenie na życie? [Rozwiązane]

0
Julka 0 Rep.

Witajcie

Na facebooku nie będę pytała, bo nie wszyscy muszą wiedzieć o moich planach.. Więc pytam tutaj. Rozważam ubezpieczenie na życie. Znacie jakiegoś agenta ubezpieczeniowego z Warszawy który kompetentnie mi doradzi w tym temacie?

pozdrawia
Jula

Julka edytował pytanie

Najlepsza odpowiedź

0

Kontakt
Piotr Martin 150 Rep.

Pani Julko,

proszę zapytać kogoś, kogo darzy Pani dużym uznaniem i jest w pewnych kwestiach dla Pani autorytetem. Zazwyczaj tego typu sympatie są obustronne i raczej Pani znajomemu nie będzie zależało aby polecić Pani kogoś kogo on sam nie będzie darzył uznaniem. Jeśli  jest to długoletnia, udana współpraca z agentem ubezpieczeniowym polecenie takiego człowieka będzie przyjemnością trójstronną.

Patrząc na to zagadnienie z mojej strony (jako agenta), to nie wypada mi być mniej profesjonalnym dla osoby, którą poleca mój zadowolony klient. Długoletnia, profesjonalna i szeroka współpraca zawsze wpływa na podnoszenie kwalifikacji a przede wszystkim na długoterminowe relacje.

Piotr Martin wybrał odpowiedź
×

Zaloguj się

Statystyki pytania

  • Aktywne
  • Wyświetlenia1391 razy
  • Odpowiedzi1 odpowiedź
  • Obserwatorzy0 obserwujących