Jakie wybrać ubezpieczenie na życie dla dziecka? [Rozwiązane] – Ubezpieczenia po ludzku

Jakie wybrać ubezpieczenie na życie dla dziecka? [Rozwiązane]

0
eliza 0 Rep.

Szukam ubezpieczenia na życie dla córki. Jakie ubezpieczenie wybrać? Od jakiego wieku to ma sens? Co mam brać pod uwagę szukając uebzpieczyciela? Nie chcę żeby mnie naciągneli!
Będę wdzięczna za odopoweidź

Jarosław Pudełek (www.cuf24.pl) odpowiedział

Najlepsza odpowiedź

1

Kontakt
Dariusz Drobny (www.polisanamedal.pl) 219 Rep.

Ubezpieczenie dla dziecka start w Życie.

Długoterminowy plan oszczędzania na przyszłość dziecka.

Jest to gwarancja, że niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, Twoje dziecko otrzyma wsparcie finansowe.

Pieniądze na studia, pierwszy samochód czy wkład na mieszkanie – potrzeb z pewnością nie zabraknie.

Z Premiopolisą Prudential możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie mogło zrealizować swoje plany w przyszłości.

Gwarancja wypłaty – Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką dziecko otrzyma w określonym przez Ciebie, ważnym momencie swojego życia. Dzięki temu wiesz, że bez względu na to, co przyniesie przyszłość, otrzyma ono pieniądze na realizację planów.
Premie roczne i premia końcowa – Masz możliwość uzyskania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wartość oszczędności dla Twojego dziecka.
Twoje bezpieczeństwo – Twoje życie i zdrowie też może być objęte ubezpieczeniem – w razie poważnej choroby, niezdolności do pracy, poważnego uszczerbku lub gdyby Ciebie zabrakło – Prudential przejmie obowiązek regularnego opłacania składek za ubezpieczenie dziecka aż do końca trwania umowy.
Elastyczne rozwiązanie – Sam decydujesz. To, jak długo chcesz oszczędzać, zależy od Ciebie oraz Twoich potrzeb i możliwości finansowych – minimalny okres oszczędzania to 10 lat.
Swobodny wybór – To do Ciebie należy decyzja, kiedy dziecko otrzyma zgromadzone oszczędności (umowa może trwać maksymalnie do ukończenia przez nie 25. roku życia).

Wypłata zgromadzonych oszczędności może być jednorazowa lub w 4 równych ratach wypłacanych co rok. Dzięki temu możesz zaplanować np. finansowanie studiów dziecka.
Brak podatku od zysków kapitałowych – Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od zysków kapitałowych (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa).

Dodatkowo dziecko jest ubezpieczone na wypadek śmierci, poważnego zachorowania.

Prudential jako jedyna firma gwarantuję zwrot wpłaconych składek przy dożyciu dziecka do końca umowy.

Pieniądze te są powiększone o premie jakie co roku są dopisywane do kapitału Polisy.

Jeśli chcę pani uzyskać więcej informacji zapraszam do kontaktu, mogę przesłać pani na email symulację ubezpieczenia i pełne OWU do zapoznania się.

dariuszdrobny@gmail.com

tel. 794924325

Załączniki

dziecko.jpg
Dariusz Drobny (www.polisanamedal.pl) wybrał odpowiedź
1

Kontakt
Jarosław Pudełek (www.cuf24.pl) 207 Rep.

W przypadku ubezpieczenia dla dziecka proponuję rozważyć zabezpieczenie takich ryzyk, których zaistnienie w przypadku dzieci jest najbardziej realne, tj.:

  • nieszczęśliwy wypadek
  • zachorowania
  • pobyt w szpitalu
  • ewentualnie śmierć / śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku

To wszystko zależy także od tego, czy zależy Pani na produkcie ochronnym, czy na oszczędnościowym – bo to wpłynie zarówno na zakresy ale także na długość trwania polisy oraz na cenę.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Jarosław Pudełek (www.cuf24.pl) odpowiedział
1

Kontakt
telebskim 73 Rep.

Witam Pani Elizo

W zależności od tego czego Pani potrzebuje dla córki i jak Pani to widzi proponuję spotkanie indywidualne ponieważ analiza nam pokaże wszystko, a mianowicie począwszy od potrzeb jakie są, poprzez możliwości a kończywszy na ograniczeniach, ponieważ musi Pani przyznać że każdy z nas je ma, ponadto analiza pozwoli nam na uszycie na miarę produktu z którego Pani będzie zadowolona a za kilka lat i córka również, gdyż zabezpieczy to jej przyszłość tak naprawdę. Polecam produkt pana Dariusza Drobny jest to ciekawe rozwiązanie z gwarantowaną wypłatą co najważniejsze. Ale i ja posiadam takie: http://www.compensa.pl/LinkClick.aspx?fileticket=wYC7g33fUVs%3D&tabid=95

Jeśli Pani chcę uzyskać więcej informacji to proszę o kontakt:

Michał Telebski

michal.telebski@gmail.com

tel. 665 620 377

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia !!!

telebskim edytował odpowiedź
×

Zaloguj się

Statystyki pytania

  • Aktywne
  • Wyświetlenia3857 razy
  • Odpowiedzi3 odpowiedzi
  • Obserwatorzy2 obserwujących