Jakie ubezpieczenie na życie ma kupić 35-latek ze Szczecina? [Rozwiązane] – Ubezpieczenia po ludzku

Jakie ubezpieczenie na życie ma kupić 35-latek ze Szczecina? [Rozwiązane]

0
Marek 2 Rep.

Jakie ubezpieczenie na życie ma kupić 35-latek ze Szczecin? Młody ojciec, z umową o pracę, bez kredytu hipotecznego. Jakie ubezpieczenie kupić?

admin edytował pytanie

Najlepsza odpowiedź

0

Kontakt
Piotr Martin 150 Rep.

Panie Marku,

nie jestem sprzedawcą składek ubezpieczeniowych a zdecydowanie kultywuję doradztwo w zakresie ubezpieczeniowym. Na chwilę obecną trudno mi określić jakie sumy powinny widnieć w Pana polisie, co powinno się w niej znaleźć, jakie obszary Pana życia powinna polisa zabezpieczać, itd…

Doświadczenie uczy mnie, że składka musi być realna do zapłacenia a rozwiązanie odpowiadać na potrzeby vs. możliwości finansowe. Polisa, chociażby w Avivie jest na tyle elastyczna, że można dopasować dla siebie odpowiednią składkę. Panie Marku, pracę agenta ubezpieczeniowego ocenia się wtedy kiedy się coś stanie a nie jak polisa leży w szufladzie i wiemy tylko tyle, że za nią tyle a tyle płacimy…. Stąd sprzedawcy składek proponują polisy „jakoś to będzie” a doświadczeni doradcy zabezpieczają konkretne sytuacje.

Ile ludzie płacą? Mam klientów, których składka to sto parę złotych ale też i takich, których potrzebne zabezpieczenie zamyka się w składce kilku tysięcy złotych miesięcznie. Każdy jest inny, każdego sytuacja jest inna, każdy ma inne zobowiązania finansowe…

Większość rzeczy jest wyliczalna, dlatego zapraszam do kontaktu.

Piotr Martin wybrał odpowiedź
1

Kontakt
Piotr Martin 150 Rep.

Witam Marku,

odpowiedź na to pytanie jest zazwyczaj wynikiem godzinnej rozmowy, więc trudno jest mi odpowiedzieć w jednej chwili.

Ubezpieczenia, przynajmniej ja, traktuje bardzo poważnie, bo moją pracę ocenia się jak coś się stanie mojemu klientowi a nie jak polisa leży sobie w szufladzie i wiemy tylko tyle, że za nią płacimy.

Tematów do poruszenia jest wiele. Pan, mama dziecka, dziecko. Jest pan Młodym ojcem, więc dziecko na pewno będzie przez kilkanaście lat potrzebować zdrowego tatę.

Jeśli Pan sobie życzy, chętnie się z Państwem spotkam. Mam kilku klientów w Szczecinie, więc nie widzę problemów aby spotkać się i porozmawiać.

 

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

Piotr Martin odznaczył odpowiedź
1

Kontakt
telebskim 73 Rep.

Panie Marku.

Mimo że nie znam Piotra (możesz nie wierzyć) to podzielam jego zdanie 100% ponieważ to jest naprawdę indywidualna sprawa każdego z nas. Nie wiem co się tobie podoba a co nie, nie wiem czego potrzebujesz a niestety jestem jak Piotr zwolennikiem bezpośredniego kontaktu bo nie odda tego rozmowa na facebook czy mailowe wymienianie informacji.

telebskim odpowiedział
×

Zaloguj się

Statystyki pytania

  • Aktywne
  • Wyświetlenia3068 razy
  • Odpowiedzi3 odpowiedzi
  • Obserwatorzy1 obserwujący