Jakie ubezpieczenie na życie dla motocyklisty – Ubezpieczenia po ludzku

Jakie ubezpieczenie na życie dla motocyklisty

0
Moto46 0 Rep.

Hejka

Chcę wziąć ubezpieczenie na życie a jeżdżę na moto. Nie wiem jak sie zabrać za te kalkulacje i porównania. Co polecacie? Czy w ogóle przez internet można kupić takie uebzpieczenie właśnei dla motocyklistów?
jakie wysokie mogą być składki i od czego zależą?

proszę o pomoc!!!

Jarosław Pudełek (www.cuf24.pl) odpowiedział
1

Kontakt
Piotr Martin 150 Rep.

Witam Moto46

apropo’s zakupu polisy w internecie. Myślę, że to zbyt poważna sprawa aby kupować ją w internecie. Jeśli polisa ma spełniać Twoje oczekiwania zalecam osobisty kontakt z agentem ubezpieczeniowym, który jest w branży kilka lat i współpracuje z poważną firmą ubezpieczeniową.

Najważniejsze, jeśli wspominasz o moto, to przegląd warunków umowy aby mieć pewność, że w razie „draki” będzie pewność wypłaty świadczenia. Sam osobiście jeździłem na moto i wiem, że w Polsce jest generalnie kłopot w zakupie polisy dla motocyklisty w pełnym zakresie. Wykluczenia, ograniczenia odpowiedzialności stawiają wiele wątpliwości co kupić.

Jeśli mogę jakoś pomóc proszę o kontakt.

Piotr Martin odpowiedział
0

Kontakt
Jarosław Pudełek (www.cuf24.pl) 207 Rep.

Najlepszym rozwiązaniem będzie polisa na życie obejmująca ryzyko śmierci (dowolnej) + dodatkowo śmierć w wyniku wypadku.

Składka uzależniona jest przede wszystkim od sumy i okresu ubezpieczenia oraz wieku Ubezpieczonego, a nie od tego czy jeździ motocyklem czy też nie.

Proszę podesłać na priv swoją datę urodzenia a przygotuję kilka propozycji do rozważenia.

Jarosław Pudełek (www.cuf24.pl) odpowiedział
1

Kontakt
Dariusz Drobny (www.polisanamedal.pl) 219 Rep.

Polecam Polisę na życie połączoną z umową dodatkową śmierci w NNW. W razie śmierci w wypadku suma ubezpieczenia z umowy głównej sumuje się z sumą NNW.

Np. 50000 + 100000NNW

koszt takiej polisy to około 40zł miesięcznie.

Ale obejmuje ona zarówno śmierć w  wyniku wypadku komunikacyjnym, naturalną i NW z jakiegokolwiek innego powodu.

Można jeszcze za kilkanaście złotych dorzucić poważny uszczerbek ( pobyt w szpitalu, urazy kończyn, niedowład, poparzenia)

Wtedy mamy kompleksową ochronę która działa zawsze a nie tylko na drodze.

Dariusz Drobny (www.polisanamedal.pl) odpowiedział
1

Kontakt
www.fenixnrb.pl 504 Rep.

Witaj,

 

Zgadzam się z moim przedmówcą. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz. Jeśli wystarczy wypłata w razie zgonu w związku z wypadkiem niezależnie od tego kto jest sprawcą proponuję polisę Altima w ERGO Hestii na sumę 101 000 zł i taka kwota jest wypłacana w razie zgonu w wypadku komunikacyjnym (ale należy pamiętać że tylko w takim przypadku) a składka jest stosunkowo niska bo tylko 140 zł na rok.

www.fenixnrb.pl odpowiedział
×

Zaloguj się

Statystyki pytania

  • Aktywne
  • Wyświetlenia3838 razy
  • Odpowiedzi4 odpowiedzi
  • Obserwatorzy2 obserwujących